KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 172 m2 v Dolním Městě; Dolním Městu, okres Havlíčkův Brod

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
2 690 000
Lokalita
Okres Havlíčkův Brod
Obec Dolní Město
Ulice 3
Informace o nabídce
Číslo zakázky 10416/2918
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 08.10.2023
Prodej rodinného domu na Vysočině!
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: lname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu na Vysočině!

V zastoupení majitele Vám nabízím prostorný rodinný dům s pozemkem, který je určen ke kompletní rekonstrukci. Objekt může sloužit pro rekreaci nebo také k trvalému bydlení. Nemovitost se nachází na pozemku o výměře 1199 m2, a to v malebné vesničce Dobrá Voda Lipnická na Vysočině.

Dům je zděný a disponuje 1 nadzemním podlažím. Na půdě (v 1.NP) je připraven prostor pro několik pokojů, z nichž část je již základně připravena vč. elektřiny. Střecha je ve velmi dobrém stavu. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, další dva pokoje, koupelna a WC. Poslední pokoj v přízemí je oddělený a má vlastní vchod. Kuchyň se momentálně nachází ve vstupní chodbě. V další části domu (také v přízemí) je Vám k dispozici opravdu velký prostor pro uskladnění např. zahradní techniky, sekačky, motorky a mnoha dalšího. Nemovitost je připojena k elektřině, voda je vedena ze studny do domu a odpad je řešen formou septiku. Internet je v této lokalitě poskytován od společnosti Starnet.

Přilehlý pozemek obklopuje několik vzrostlých stromů, které v letních dnech jistě poskytnou příjemné stinné útočiště k posezení. Na zahradě se nachází prostor, který lze využít jako vinný sklípek či venkovní spižírnu. Vzhledem k orientaci celého pozemku budete mít svůj pobyt nejen na zahradě téměř celý den prosluněný a díky velmi málo frekventované silnici neuslyšíte téměř žádný ruch. Výhodou pro budoucího majitele může být také to, že pozemek aktuálně sousedí pouze s jednou nemovitostí. Při svém pobytu zde tak nebudete takřka ničím a nikým rušeni. Parkovat můžete přímo na pozemku, případně u vjezdu na pozemek.

Okolí nemovitosti je obklopeno malebnou přírodou a lesy. V nedaleké Lipnici nad Sázavou je hrad, v obci také dříve žil Jaroslav Hašek. V domě, který Jaroslav Hašek obýval a tvořil v letech 19211923, je nyní Památník s expozicí o jeho životě a díle. V lomech u Lipnice nad Sázavou jsou do žulové skály vytesány tři známé reliéfy - Bretschneidrovo ucho, ústa pravdy a zlaté oči. Můžete také zavítat do sklárny ve Světlé nad Sázavou. Okolí disponuje mnoha zajímavostmi k výletům jako jsou: hrady a zámky, zříceniny, lomy určené ke koupání, rybníky kde se každoročně pořádají výlovy a mnoho dalšího.

Z obce se za 15 minut autem dostanete do Humpolce, za 55 minut do hlavního města Prahy. Ve vesnici je autobusová zastávka z níž se dostanete přímým spojem do Dolního Města nebo Ledče nad Sázavou. Do 20 minut se automobilem dostanete do několika míst disponujících plnou občanskou vybaveností vč. obchodů a služeb. Například v 15 minut vzdáleném Humpolci naleznete veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody s potravinami, školu, školkou, poštu, městský úřad, nespočet restaurací a mnoho dalšího.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
2 690 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
10416/2918
Datum aktualizace
08.10.2023
K dispozici od
27.09.2023
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
172
Užitná plocha m2
172
Plocha parcely m2
1199
Počet podlaží objektu
1
Počet parkovišť
1
Počet garáží
Zástavba
Venkovská
Telekomunikace
Telefon, internet
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
1027
Datum nastěhování
27.09.2023
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - studna
Odpad
Septik
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry