KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, m2 v Drysicích, okres Vyškov

7 526 700
Lokalita
Okres Vyškov
Obec Drysice
Ulice 45
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0359
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 31.01.2024
Prodej rodinného domu v Drysicích ke kompletní rekonstrukci
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fname:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Drysicích ke kompletní rekonstrukci

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Drysicích, ležících v severní části okresu Vyškov.

Tato nemovitost je ideální pro investora se záměrem přestavby na bytový dům, pro účely pronájmu nebo pro účely sociálního bydlení jako např. komunitní bydlení pro seniory. Platný územní plán obce přestavbu na bytový dům umožňuje.

Jedná se o řadový rohový dům koncový, jehož základové konstrukce jsou kamenné a betonové, obvodové zdivo je převážně cihelné. Dům je částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími a půdním prostorem. Střecha je sedlová ze severní strany domu valbová s dřevěným krovem a krytinou z pálené drážkové tašky na latích. Jsou provedeny kompletní pozinkované klempířské konstrukce. Vstupní dveře do domu jsou dřevěné částečně prosklené, vnitřní dveře jsou dřevěné rámové náplňové s dřevěnými zárubněmi. Okna jsou kastlová dřevěná dvojitá. Povrchy podlah obytných místností jsou dřevěné prkenné a betonové. V ostatních místnostech jsou na podlahách položené keramické dlažby, teraco a na schodišti linoleum. V koupelně a kuchyni jsou provedeny keramické obklady a dlažby. Na toaletě je provedena keramická dlažba. Hygienické vybavení tvoří vana a splachovací toaleta. Vytápění objektu je ústřední plynovými kotly umístěnými ve sklepě a kamny na dřevo v jižní části objektu. Ocelové radiátory jsou osazeny pouze v některých místnostech. Zdrojem teplé vody je zásobníkový elektrický bojler. Dům je připojen na elektrickou, vodovodní a plynovou přípojku z veřejné sítě. Kanalizace je řešena jímkou, ale je zde možnost připojení k obecní kanalizaci. K domu náleží hospodářské stavení, zahradní sklep se stodolou, oplocení pozemku zděnou zídkou a částečně plotem z ocelového pletiva, studna a oplocená zahrada s travnatou plochou, na kterou je umožněn vjezd přes průjezd v domě. Na vlastním pozemku se dále nachází také rozsáhlá hospodářská budova.

Přístup k nemovitosti je zajištěn obecní asfaltovou komunikací. Parkování je umožněno podélně na komunikaci před domem nebo v průjezdu domu, případně na dvoře. Nemovitost je dopravně obsloužena autobusovou dopravou s nejbližší zastávkou ve vzdálenosti cca 300 m od nemovitosti. Nájezd na dálnici D46 je od domu vzdálen cca 1 km.

Dům se nachází ve střední části zastavěného území obce Drysice. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy se zahradami. obci se nachází mateřská škola, v obci je zajištěna zdravotní péče. Obec dále disponuje obchodem se smíšeným zbožím a knihovnou.

Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci.

Pro více informací a sjednání prohlídky volejte makléři.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
7 526 700
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0359
Datum aktualizace
31.01.2024
K dispozici od
17.06.2021
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
302
Užitná plocha m2
349
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
2
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Telefon, internet
Topení
Lokální plynové
Rok výstavby
1945
Datum nastěhování
17.06.2021
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry