KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 98 m2 , okres Karviná

VybavenýVybavenýmontovanámontovaná
cena u makléře
Lokalita
Okres Karviná
Obec skryto
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0077
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 14.07.2022
Prodej rodinného domu z keramzitových bloků - zastavěná plocha až 98 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: email: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu z keramzitových bloků - zastavěná plocha až 98 m2

Jsme realitní partner stavební společnosti a nabízíme Vám nadčasovou výstavbu rodinných domů z odolných, nízkoenergetických keramzitových montovaných bloků na území Moravskoslezského a nebo Olomouckého kraje na vlastním pozemku.

Jsme připraveni Vám s výběrem a koupí vhodného pozemku pomoci a aktivně ho pro Vás vyhledat.

Dům je patrový a nepodsklepený s variantami 4 + kk až 5 + kk ideální pro malé stavební parcely. Základní varianta za nabídkovou je velkosti 4 + kk a třemi ložnicemi - podrobněji v půdorysech. Ve variantě s půdní nádstavbou se v přízemí domu nachází 1x ložnice, 1x koupelna s vanou, WC a technickou částí, obývací pokoj spojen s terasou, kuchyní a jídelnou. V 2. NP je 3x ložnice a 1x koupelna s WC a vanou. Dům je možné postavit s variantou základní + garáž.

Proč si vybrat zrovna tento druh stavební konstrukce?

Cena je vždy až na prvním místě. Je nižší oproti jiným druhům zděných konstrukcí, protože šířka obvodových keramzitových bloků je pouze 15 cm a 10 cm u vnitřních stěn. Ušetříte tak na velikosti základové desky a vnitřních omítkách - desky jsou tak hladké, že se dají ihned vymalovat. Tepelný komfort - keramzitové desky akumulují teplo a udržují stálou teplotu v domě a zároveň mají výborné tepelně-izolační vlastnosti. Ekologicko-zdravotní - lisovaná keramzitová deska je přírodní materiál s bezpečnostním atestem. Bezpečnost - jedná se zcela nehořlavý a mrazuvzdorný materiál zcela odolný proti živým organismům a vodě. Vlhkost - lisovaný keramzit má vysoké absorpční schopnosti okolo 21 % - je odolný proti houbám a plísním. Základová deska - je plovoucí celistvá betonové deska vylita na dostatečné vrstvě kameniva - zdivo nepraská, nehýbe se a nesaje vlhkost - velmi dlouhá celková životnost stavby až 200 let. Tento druh základové desky je ideální pro poddolované území, vlhkých promočených nebo písečných a jílovitých půd.

Dům dále obsahuje - plastová okna, plastové dešťové svody, dřevěný krov (ne vazníkový), betonovou střešní krytinu, strop sádrokarton, izolace střechy, izolace obvodového zdiva , venkovní omítka s arylovým nátěrem, hromosvod zabudovaný pod izolaci, střešní dřevěné podhledy z boku oplechovány a venkovní parapety plechové s povrchovou eloxací. Kvalitní keramická vnitřní dlažba a obklady. Dveře dřevěné obložkové vnitřní. Vstupní dveře plastové - protipožární. Dveře na terasu plastové - balkonové otevírací a nebo posuvné se zapuštěným prahem.

Pokud Vám tento projekt z nějakého důvodu nevyhovuje - nevadí. Zdarma Vám pomůžeme navrhnout půdorys Vašeho vysněného domu a předáme našim projektantům. Ti Vám navrhnou Váš individuální projekt. Pokud s námi uzavřete smlouvu, tak cena projektu bude odečtena od celkové ceny domu, takže projekt budete mít také zdarma.

Doba výstavby od 3 měsíců podpisu smlouvy s předpokladem platného stavebního povolení. V případě zájmu vyřizujeme za Vás i stavební povolení.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0077
Datum aktualizace
14.07.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Montovaná
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
60
Užitná plocha m2
98
Plocha parcely m2
1
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
1
Užitná plocha přízemí m2
98
Výška stropu
2.55
Datum zahájení prodeje
14.04.2021
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Projekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
A - Mimořádně úsporná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je Okres: