KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 141 m2 v Zborově, okres Šumperk

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
2 780 000
Lokalita
Okres Šumperk
Obec Zborov
Ulice 76
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1604
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 27.10.2023
Prodej, rodinný dům, Zborov, okr. Šumperk
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: email: fname:

Popis nemovitosti

Prodej, rodinný dům, Zborov, okr. Šumperk

Pokud hledáte dokonalé místo v malé vesnici, toto by mohlo být právě to, co potřebujete. Rodinný dům o dispozici 7+1, rozlohou 141 m2, garáží a prostorným podkrovím, kde by se vešly další dva pokoje, a zahradou o rozloze více než 1 108 m2 je nyní k dispozici a mohl by čekat právě na vás.
Tento dům byl v posledních 15 letech převážně využíván jako chalupa pro celou rodinu, a proto se nachází v perfektním, dobře udržovaném původním stavu. Byl postaven po válce v roce 1947 a kolaudován byl o rok později. Kromě drobných úprav, jako je instalace sprchového koutu a obvyklá údržba komínů, odpadů a střechy, nebyly na domě žádné větší rekonstrukce.
I když se může zdát, že sedm místností je příliš mnoho, s některými úpravami můžete propojit kuchyni s obývacím pokojem nebo spojit dětské pokoje, což by zlepšilo dispozici. Vytápění je zajištěno krbovými kamny v každé místnosti, a teplá voda je ohřívána v elektrickém bojleru s objemem přes 200 litrů. Dům má vlastní studnu pro vodu a žumpu pro odpady, a v budoucnu se plánuje zavedení kanalizace v obci.
Pod domem se nachází sklepy o rozloze 50 m2, které byly původně určeny pro uhlí, ale nyní jsou vyklizené a mohou sloužit jako prádelna nebo skladovací prostor. Za domem je přístavba, kterou by si každý muž přál mít: garáž pro jeden vůz, dílna s pecí a možnost připojení komínu pro zimní opravy. Nad garáží je další prostor pro uložení věcí.
Máte zde také místo na grilování a velký dřevník. Za domem se rozkládá zahrada, která slouží jako sad s ovocnými stromy a zeleninou, a za pozemkem je pole, kde se neplánuje žádná nová výstavba.
Hlavním lákadlem této lokality je klid a ticho, které mnozí hledají při hledání rodinného domu. Navíc, obec Zborov nabízí sjezdovku pro lyžování a pravidelnou autobusovou dopravu do Zábřehu a Šumperku. Nejbližší obchod je v Jedlí.
Neměl bych opomenout zmínit možnost dotací na tento dům, vzhledem k jeho původnímu stavu, a také máme připravenou technickou dokumentaci, která obsahuje veškeré informace potřebné pro rekonstrukci. Pokud budete potřebovat finanční služby, můžeme vám nabídnout konzultaci s hypoteční specialistkou, která má více než 20 let zkušeností v oboru a může vám nabídnout výhodné podmínky a zaručit hladký průběh obchodu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
2 780 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1604
Datum aktualizace
27.10.2023
K dispozici od
27.10.2023
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Okraj obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
351
Užitná plocha m2
141
Plocha parcely m2
1108
Počet podlaží objektu
2
Plocha balkónu m2
8
Počet balkónů
1
Počet garáží
1
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Venkovská
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, MHD
Komunikace
Asfaltová
Plocha sklepa m2
50
Počet sklepů
1
Plocha zahrady m2
757
Plocha dílen m2
16
Rok výstavby
1947
Rok kolaudace
1
Datum nastěhování
27.10.2023
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - studna
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry