KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, 875 m2 v Teplicích, okres Teplice

1. patro1. patro
cena u makléře
Lokalita
Okres Teplice
Obec Teplice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1442
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 19.04.2021
1603449189459c-upr.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fname:

Popis nemovitosti

Prodej rostoucí cukrářské firmy se zařízením, know-how, klientelou, Teplice

Exkluzivně nabízíme prodej lukrativního cukrářského provozu s vybudovanou značkou a zavedenou klientelou na území severních Čech i v Praze, součástí je přenechání dlouhodobého pronájmu výrobního prostoru v Teplicích. Majitel předá provoz včetně svého "know-how", originálních, moderních a italských receptur, veškerého výrobního vybavení a dvěma zkušenými zaměstnanci. Jedná se o plně funkční rozvíjející se provoz se zavedenou známou značkou a spokojenou klientelou! Je možné okamžitě provozovat!
Stabilní odběratelskou základnu tvoří zásobování několika větších hotelových, restauračních a cukrárenských provozů, portfolio doplňuje zakázková realizace svatebních a jiných cateringů (v roce 2019 celkem 65 svateb). Vyrábí se zde z prvotřídních surovin, trhem ověřené zákusky a dortíky pod vlastními tvary a recepturami vycházejícími z italských a francouzských receptur. Zkušení zaměstnanci pracují s nejmodernějšími technologiemi v oboru. Přímo v objektu, kde je provozovna, je také stylová prostorná cukrárna viz. foto. Budova s nabízeným nebytovým prostorem, je po kompletní velice zdařilé rekonstrukci, před objektem je prostor na venkovní terasu a dostatečný prostor na parkování, snadná dostupnost.
Atelier je vybaven veškerým, povětšinou novým, technickým zařízením nutným k provozu- chladící box, šoker, unox pec, rozvalovačka, profi lednice a mrazáky, nerezové stoly, myčky...až po drobné profi náčiní. Vše tvoří dokonalý celek bez nutnosti dalších investic!!! Součástí nabídky je zaškolení obsluhy, možnost dohledu nad značkou a spolupráce na vývoji receptur. V prostorách je i kancelář, sociální zázemí a zázemí pro zaměstnance, sklady, garáž, dostatek dalších skladovacích prostor v 1.PP.
Vytápění všech místností je centrální, jehož zdrojem je horkovod s výměníkem.
Majitel se brání dalšímu rozvoji firmy, ačkoliv je zde aktivní poptávka (potenciál), raději přenechá (ze zdravotních důvodů) za výhodných podmínek do dobrých rukou. Návratnost investice dle posledního hospodaření je max. 2-4 roky. Odstupné za provoz, nájemné na smluvně uzavřenou dobu 7 let (s možností prodloužení), účetní rozvahu, měsíční poplatky a další informace včetně prohlídky po dohodě s makléřem!

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
1442
Datum aktualizace
19.04.2021
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
494
Užitná plocha m2
200
Plocha parcely m2
875
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
10
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Zástavba
Komerční
Telekomunikace
Internet
Plocha nebytových prostor m2
230
Popis objektu
Kategorie
Číslo podlaží v domě
1
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Přízemní
Stav objektu
Velmi dobrý
Celková plocha m2
875
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města