KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 5429 m2 , okres Česká Lípa

Stavební parcelaStavební parcela
6 900 000
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 7182
Datum vložení 27.03.2023
Datum aktualizace 15.05.2023
Prodej, stavební pozemek 5429 m2, Kamenický Šenov
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: fullname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej, stavební pozemek 5429 m2, Kamenický Šenov

Prodej souboru stavebních pozemků o celkové ploše 5.429 m² ve velmi klidné části obce Kamenický Šenov. Pozemky jsou v územním plánu určeny k výstavbě rodinných domů, bytových domů a jiných staveb.

Na jednom z pozemků se nachází budova původních garáží o velikosti 10x20m, která je nyní v započaté rekonstrukci s přestavbou na rodinný dům (vizualizace). Po rekonstrukci je střecha, plastová okna i dveře, rozvody vody , rozvody elektřiny ,odpady svedeny do původní kanalizace. Vytápění je nyní krbovými kamny.

Na tuto stavbu přímo navazuje dřevěný domek, který má celkem 80m2 z toho 40m2 je podkroví které není dokončeno jinak je domek plně obytný a slouží k dočasnému bydlení než se dokončí rekonstrukce rodinného domu. Vytápění domku je také krbovými kamny. Odpady jsou svedeny do nové jímky.

Další stavbou je opodál stojící stodola v původním stavu o ploše 50 m². Dále se na pozemku nachází přístřešek pro zvířata, oplocený výběh s bydlením pro psy a tři původní studny z nichž jedna je napojena na obě budovy. Majitel již zajistil povolení pro vodovodní přípojku k případné další výstavbě.

Celý pozemek je oplocený dřevěným plotem a v zadní části pozemku je menší jezírko a dva menší remízky listnatých i jehličnatých stromů.

Pozemek má víceúčelové využití a spousty možností. Rozparcelovat na rodinné domy nebo bytový dům, díky třem studnám vhodný jako zahradnictví kdysi tento pozemek byl takto využíván, dále k chovu koní a jiných zvířat, jsou zde již vybudované stáje a zázemí i pro jiná zvířata. Nabízí se i možnost oddělit stávající obytnou část od ostatních pozemků, které nový majitel může prodat a tento prostor užívat samostatně pro bydlení či podnikání, protože z Charvátovy ulice je plnohodnotný vjezd a veškeré inženýrské sítě jsou přímo na hranici pozemku.

Pozemky se nacházejí mezi zástavbou rodinných domů ve velice klidné lokalitě a bývalou továrnou na lustry Elias Palme, dnes opuštěnou. Doporučujeme osobní prohlídku, kde se dozvíte další podrobné informace k této zajímavé nemovitosti. V případě zájmu zajistíme financování.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
6 900 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
7182
Datum aktualizace
15.05.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, autobus
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
5429
Voda
Voda - studna
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec