KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 640 m2 , okres Mladá Boleslav

Stavební parcelaStavební parcela
3 840 000
Lokalita
Okres Mladá Boleslav
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4070
Datum vložení 15.07.2024
Datum aktualizace 15.07.2024
Prodej, stavební pozemek, 640m2, Benátky nad Jizerou
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fname:

Popis nemovitosti

Prodej, stavební pozemek, 640m2, Benátky nad Jizerou

Naše pozemky jsou dostupné ve velikostech od 600 m2 do 1 000 m2, splňují všechny potřebné regulativy z dané Studie a jsou ideální pro stavbu rodinného domu dle vašich představ a požadavků.

Jedná se o skvělou lokalitu pro budoucí obyvatele. Síť supermarketů zajistí dostupnost potravin a dalšího zboží, sportoviště nabídnou možnost aktivního vyžití a školy poskytnou vzdělání. Základní zdravotnictví je důležitou službou, která je snadno dostupná pro všechny občany. Krásné okolí s cyklostezkami pak přiláká mnoho lidí, kteří si chtějí užít aktivní odpočinek a krásnou přírodu.

Součástí projektu bude také dětské hřiště, menší restaurace, obchod se základními potravinami a službami, což bude jistě přínosem pro budoucí obyvatele.
Financování začíná rezervací vlastními prostředky ve výši 700 000 Kč. Základní cenu za pozemek bez infrastruktury můžete řešit pomocí hypotéky, což je půjčka zajištěná nemovitostí.

Již bylo zažádáno o stavební povolení na vybudování infrastruktury. Výstavba IS začne v termínu 9/2024, to znamená kolaudace sítí a možný začátek výstavby rodinného domu bude možný na jaře 2025.

Do té doby máte dostatek času na plánování a designování projektu domu. Můžete spolupracovat s námi, diskutovat o požadavcích a případných změnách, které by jste chtěli provést. Je vhodné během této doby vytvořit různé návrhy a koncepty, které budou reflektovat vaše potřeby a představy.

Jsme připraveni pomoci s usazením domu na pozemku dle platných předpisů a doporučení realizační firmy. Usazení domu je důležitým krokem v procesu výstavby, který přispívá k stabilitě a bezpečnosti stavby.

Tato nabídka se týká vlastního bydlení v lokalitě, která je blízko Prahy, Mladé Boleslavi a Liberce. Díky dobré dostupnosti do těchto tří měst je to ideální řešení pro ty, kteří by chtěli žít v klidné lokalitě, ale současně mít dobrou dostupnost do důležitých center.

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít ten správný dům podle vašich potřeb a možností. Máme širokou nabídku domů v různých velikostech, takže si můžete být jisti, že najdeme něco, co vám vyhovuje. Nejprve bychom rádi zjistili, jaké jsou vaše preference a požadavky. Máte nějaký konkrétní rozpočet, který bychom měli respektovat? Jaká velikost domu vám vyhovuje? A jsou tu ještě nějaké další specifické požadavky, které bychom měli vzít v úvahu?

Dejte nám prosím vědět, jaký je váš harmonogram a zda máte nějaký konkrétní termín pro zahájení hledání domu. Můžeme s vámi domluvit schůzku, abychom si mohli vzájemně povídat o vašich potřebách a navrhnout nejlepší možnosti.

Jsme připraveni vám pomoci s výběrem domu a těšíme se na spolupráci s vámi.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
3 840 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
4070
Datum aktualizace
15.07.2024
Umístění objektu
Okraj obce
Vybaveno
Ne
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
640
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec