KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1073 m2 v Babicích, okres Praha-východ

Stavební parcelaStavební parcela
6 497 000
Lokalita
Okres Praha-východ
Obec Babice
Ulice Ke Koblasovně
Informace o nabídce
Číslo zakázky 10207
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 07.11.2023
Prodej, stavební pozemek, Babice u Říčan, 1073 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fullname: email:

Popis nemovitosti

Prodej, stavební pozemek, Babice u Říčan, 1073 m2

U této nabídky je možné převzít hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 2,39 % a měsíční splátkou 15 246 Kč, která je garantována až do listopadu roku 2025. Celkový zůstatek hypotečního úvěru činí cca 3,6 mil. Kč. Hypoteční úvěr lze převzít i v případě, že potřebujete více prostředků. Jednoduše dofinancujete rozdíl, který vám schází, ale již za aktuálních úrokových sazeb.

Prodej stavebního pozemku v klidné a atraktivní lokalitě Babice u Říčan. Tento pozemek o rozloze 1073 m2 je ideálním místem pro vaši budoucí rodinnou rezidenci. Zajímavý může být i pro investory, popř. stavební firmy. Díky svým nadstandardním parametrům totiž nabízí možnost výstavby rodinného domu o více bytových jednotkách, které lze prodat.

Jedním z klíčových atributů tohoto pozemku je, že je zcela rovinatý, díky čemuž získáte variabilitu budoucí stavby. Jistě uvítáte i klid, který lokalita nabízí, stejně jako blízkost lesa, kam můžete chodit každý den na procházky.

Další výhodou tohoto pozemku je dostupnost inženýrských sítí. Na hranici pozemku je vodovod, kanalizace i elektřina, což zaručuje komfortní bydlení a snadnou realizaci všech vašich stavebních plánů.

Příjezd k pozemku je řešen po obecní komunikaci.

V souladu s územně plánovací informací je na tomto pozemku možné vybudovat rodinný dům o jedné či více bytových jednotkách. Maximální povolená zastavěnost objektu činí 250 m2 bez zpevněných ploch. Koeficient zeleně činí 60 % z celkové plochy pozemku a vystavět můžete přízemí + podkroví, přičemž stavba může dosáhnout výšky 9 metrů.

Babice u Říčan si vás jistě získají nejen překrásným rybníkem, který se nachází v samém srdci obce, ale hlavně svou polohou. Dopravní dostupnost je v nich opravdu perfektní, pouhých pár minut vás bude dělit od Říčan a za zhruba 40 minut se dostanete do centra Prahy. Autobusové linky nabízí přímé spojení na stanici metra A Depo Hostivař. Díky tomu budete mít hlavní město na dosah a zároveň si budete moci užívat benefity této klidné lokality. V Babicích vám bude k dispozici nová základní škola, školka, soukromá škola Open Gate, sportovní areál, ale také kavárna, restaurace a spousta dalších zajímavých míst.

Pokud máte zájem o další informace či osobní prohlídku tohoto pozemku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré podrobnosti, včetně celé územně plánovací informace. Toto je jedinečná příležitost pro vás, pokud hledáte místo, kde si postavíte dům podle vlastních představ nebo zajímavou investiční příležitost.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
6 497 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
10207
Datum aktualizace
07.11.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Telefon, internet
Doprava
Silnice, MHD
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1073
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice