Prodej stavebního pozemku 1179 m2 v Soběšovicích
Chcete postavit svůj vysněný domov v malebném prostředí s výhledem na okolní přírodu, hory a v blízkosti přehrady Žermanice? Exkluzivně Vám nabízíme slunný pozemek 496/14 o výměře 1179 m2 v Soběšovicích. Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku, která čeká právě na Vás!
Proč si vybrat právě tento pozemek pro výstavbu Vašeho rodinného domu?
1. Atraktivní a klidná lokalita Soběšovic s výhledem na Beskydy v blízkosti přehrady Žermanice, což Vám
umožní komfortní bydlení v přírodě jen kousek od Havířova, Ostravy i Frýdku-Místku. Máte zde veškerou občanskou vybavenost.
2. Větší pozemek o výměře 1179 m2 s přístupem ze zpevněné obecní komunikace Vám zajistí dostatek
soukromí, prostoru na odpočinek i zahradničení a také pohodlný dojezd v létě i v zimě domů.
3. Pozemek je zasíťovaný, je zde již vybudována nová přípojka elektřiny na pozemku, nová splašková a
dešťová kanalizace, která je napojena na centrální kanalizaci, nechybí ani přípojka vody na nově vybudovaný vodovodní řád a možnost připojení na internet přes optický kabel. To vše Vám ušetří spoustu času a peněz. Dle platného ÚP je pozemek určen k výstavbě rodinného domu, zastavitelnost 40 %.
Rádi Vám pomůžeme s vyřízením stavebního povolení.
Domluvte si prohlídku, přijďte se podívat do Soběšovic!
Hlavní výhody souhrn:
+ klidná lokalita pro bydlení s veškerou občanskou vybaveností vhodná pro páry, rodiny i seniory
+ větší pozemek pro dostatek soukromí
+ nové inženýrské sítě a cesta vybudovaná pro 7 parcel
+ okolní příroda – lesy, louky, pole, přehrada Žermanice a jen kousek do Moravskoslezských Beskyd
+ skvělá dostupnost do velkých měst v okolí (Havířov 7 km, Frýdek-Místek 15 km, Ostrava 25 km)