KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1870 m2 , okres Přerov

Stavební parcelaStavební parcela
1 700 / m2
Lokalita
Okres Přerov
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 349
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 20.09.2022
Prodej - Stavebního pozemku, 1870  m², Přerov - Újezdec
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname:

Popis nemovitosti

Prodej - Stavebního pozemku, 1870 m², Přerov - Újezdec

Hledáte stavební pozemek? Chcete si splnit svůj sen a postavit si vlastní dům?

Realitní kancelář OKF REALITY Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k prodeji pozemek v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Přerově. Pozemek má výměru 1870 m² a nachází se v katastrálním území Přerov – Újezdec.

Šířka pozemku je cca 14 m a délka 134 m. Pozemek je v územním plánu určený k výstavbě rodinných domů. Závazkem současného majitele je vybudování inženýrských sítí na pozemku. Veškeré potřebné kroky jsou již v chodu. Vodovod, splašková kanalizace a přípojka elektřiny by měly být vybudovány nejpozději do května 2023. (vše je doložitelné na základě dokumentů s dodavateli). Veškeré náklady na vybudování inženýrských sítí jsou již zahrnuty v ceně pozemku. Koupě pozemku je výhodná i jako investiční záměr.

Současný majitel již začal pracovat se stavební firmou na projektové dokumentaci k výstavbě rodinného domu. Tato firma se Vám postará o kompletní výstavbu domu dle zpracovaného projektu. Nový majitel pozemku má možnost odkoupit projektovou dokumentaci za cenu 100.000,-. Bližší informace a veškeré dokumenty, ať už pouze k pozemku nebo ke kompletní projektové dokumentaci k výstavbě domu má k dispozici realitní makléř.

Městská část Přerov – Újezdec má výbornou dopravní dostupnost. Do centra Přerova dojedete autem za 5 minut. Za stejný čas se dostanete na nájezd dálnice D1 Říkovice - Brno. Využít lze samozřejmě i městskou hromadnou dopravu. V obci se neustále rozvíjí kulturně společenský život. Pořádají se zde plesy, dětské dny, sportovní akce. V obci se nachází městská knihovna, obchod, mateřská škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště a další.

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 700 / m2
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
349
Datum aktualizace
20.09.2022
Umístění objektu
Samota
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1870
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec