KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 263 m2 , okres Brno-venkov

Stavební parcelaStavební parcela
2 650 000
Lokalita
Okres Brno-venkov
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 18930
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 09.11.2023
Prodej stavebního pozemku 263 m² vč. staveb. povolení Holasice, u Brna
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: email: fname:

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 263 m² vč. staveb. povolení Holasice, u Brna

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 263 m² v obci Holasice, s možností okamžitého zahájení výstavby. Součástí ceny pozemku je platné stavební povolení a velmi zajímavý projekt rodinného domu. Tento pozemek, obdélníkového tvaru s rozměry 9,6 m x 27,5 m, je určen pro výstavbu řadového rodinného domu nebo jako investice. Největší předností tohoto místa je jeho strategická poloha v blízkosti Brna, kompletní inženýrské sítě, které jsou přímo připraveny na jeho hranicích a také možnost začít hned s výstavbou.

Pokud plánujete stavbu domu pro rodinu s dětmi, pak je toto místo pro Vás tím pravým. Nachází se totiž ve velmi klidné části obce, která nabízí bezpečné a příjemné prostředí. V blízkosti se nacházejí dětská hřiště, která jsou snadno dostupná, stejně jako další atrakce. Navíc je zde výhodná blízkost školky a základní školy, což dělá toto místo pro rodinné bydlení velmi atraktivním.

Obec Holasice je strategicky umístěna nedaleko Brna, což zajišťuje perfektní dopravní dostupnost. Můžete využít pravidelné vlakové i autobusové linky, jejichž stanice jsou v pohodlné docházkové vzdálenosti. Pokud preferujete cestování automobilem, do Brna se dostanete za pouhých 15 minut. V docházkové vzdálenosti od pozemku se nachází mateřská škola, základní škola a obchod s potravinami. Obec Holasice sousedí s městem Rajhrad a společně poskytují veškerou občanskou vybavenost, jako jsou další mateřské školy, základní škola, potraviny, lékařská péče, pošta a lékárna. Okolí domu dále nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity, jako jsou hřiště, sportoviště a krásná stezka vedoucí přímo do areálu rajhradského kláštera.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací k pozemku i projektu. Cena včetně odměny za zprostředkování bude upřesněna osobně.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
2 650 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
18930
Datum aktualizace
09.11.2023
K dispozici od
20.02.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok kolaudace
1969
Datum nastěhování
20.02.2023
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
263
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec