KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 895 m2 , okres Kutná Hora

Stavební parcelaStavební parcela
1 650 / m2
Lokalita
Okres Kutná Hora
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0038
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 13.09.2023
Prodej stavebního pozemku 895 m²
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fullname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 895 m²

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnou pozemek o velikosti 895 m2 v malebné krajině, přímo u lesa. Pozemek je veden jako: Plochy rekreace – individuální. Dle platných regulativ je možnost zástavby 25%, s maximálně jedním podlažím a obytným podkrovím. Minimální plocha pozemku je stanovena na 800 m2. Je zde tedy možné postavit dům, celoročně obyvatelný s maximální zastavěnou plochou cca 220 m2. Na pozemku již byl proveden hydrogeologický průzkum, byla zde nalezena voda a je připravena kompletní dokumentace pro podání žádosti ke stavebnímu povolení na studnu, které je nezbytné pro stavební povolení na dům. Odpad je plánován formou jímky a připojení elektřiny od ČEZ Distribuce.

Pozemek se nachází na okraji zástavby, kde se dále již nedá dále stavět. Z druhé strany je malebný výhled na rybník a v dáli na oboru. V blízkosti jsou dva rybníky vhodné jak pro rybaření, tak i relaxační procházky. V okolí se nachází mnoho turistických tras. Je zde výškový bod Klikor, s nadmořskou výškou 489 m. n. m. V zimních měsících zde bývá většinou pokrývka sněhu, která je dostatečná pro sáňkování, případně relaxaci na běžkách.

Do nedalekých Zbraslavic, které disponují kompletní občanskou vybaveností, včetně devítileté školy, je to pouze 2 km. Okresní město Kutná Hora, s mnoha kulturními památkami, je vzdáleno 20 km. Díky blízkosti dálnice je i dojezdová vzdálenost do Prahy pouze 54 min (cca 70 km).

Vřele doporučuji prohlídku

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 650 / m2
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0038
Datum aktualizace
13.09.2023
Umístění objektu
Okraj obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
895
Voda
Voda - studna
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec