KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 941 m2 v Bolkově, okres Plzeň-jih

Stavební parcelaStavební parcela
1 110 380 cena je konečná včetně právního servisu
Lokalita
Okres Plzeň-jih
Obec Bolkov
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1485
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 10.05.2022
Prodej stavebního pozemku v Bolkově u Roupova 941 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: lname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku v Bolkově u Roupova 941 m2

Malá obec Bolkov, nacházející se v rovinatém údolí mezi Přešticemi a Merklínem, je obklopená lesy a loukami. Je to ideální místo pro rodinu, která hledá pohodu a klidný život vzdálený od spěchu a hluku velkoměsta. Místní zastupitelstvo se rozhodlo prodat rovinatou parcelu na okraji obce p.č. 306/8 o celkové výměře 941 m2 aktuálně vedenou jako trvalý travní porost. V územním plánu je pozemek určený pro bydlení vesnického typu.

Od silničního průtahu je nemovitost oddělena dvěma podélnými parcelami rovnoběžnými se komunikací (p.č. 360/3 a p.č. 360/4), které jsou ve vlastnictví obce a v nichž je umístěna obecní kanalizace. Přes tyto parcely bude kupujícímu umožněn přístup na prodávaný pozemek a tento závazek bude uveden v kupní smlouvě. Elektrická energie se nachází na sloupech umístěných na druhé straně vozovky. Rodinný dům případně s podnikatelskou provozovnou je možný vystavět v první třetině parcely od silnice Předpokladem je vyhotovení hlukové studie, kterou pomohou zajistit obecní činovníci. Kromě zmíněného vedení kanalizace a elektřiny nejsou v Bolkově vybudovány další energetické sítě. Vodu v domě bude nutné řešit vlastním vrtem, či studnou a vytápění domovním kotlem, přičemž nejvýhodnější se jeví spalování dřeva plus tepelné čerpadlo.

Obec má zájem o kupujícího, který se zde bude chtít usadit na trvalo a který započne se stavbou nemovitosti v blízké budoucnosti. Tomuto požadavku odpovídají ustanovení již připravené kupní smlouvy, které vylučují spekulativní nákup parcely, či nákup parcely za účelem vybudování rekreačního objektu.

Děti místních obyvatel dojíždějí do nedaleké školy ve Skočicích, do Přeštic, nebo do Merklína. V obci působí hasičské a myslivecké sdružení.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 110 380
Poznámka
Cena je konečná včetně právního servisu
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1485
Datum aktualizace
10.05.2022
Umístění objektu
Centrum obce
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
941
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec