KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, hotel, 500 m2 v Českém Krumlově, okres Český Krumlov

16 790 000
Lokalita
Okres Český Krumlov
Obec Český Krumlov
Ulice Tichá
Informace o nabídce
Číslo zakázky K0261
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 19.09.2022
Prodej ubytovny v Českém Krumlově
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Všechny nabídky kanceláře (51)
Informace o kanceláři
fullname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej ubytovny v Českém Krumlově

Nabídka prodeje plně vybaveného a zavedeného ubytovacího zařízení v Českém Krumlově, lokalita Nové Spolí, které je možné provozovat celoročně. Jedná se o smíšenou průmyslovou stavbu, která má zastavěnou plochu 578 m2 a je řádně zkolaudována jako ubytovací zařízení o kapacitě 13 pokojů a až 50 lůžek.
Spodní část stavby je zděná a nachází se zde služební byt pro uklízečku, dále kotelna vybavená automatickým kotlem na uhlí, který zásobuje teplem celou stavbu, navazuje skladovací prostor a garáž.
Do ubytovny se vchází samostatným vchodem, na který navazuje dlouhá chodba a jednotlivé pokoje. K dispozici je dále byt správce, taktéž s vlastním vchodem, sklad prádla, sušárna a žehlírna a společné koupelny s WC, panské a dámské. Dále místnost, ve které mají hosté k dispozici kuchyňku a pračku.

Patro, ve kterém se nacházejí pokoje je z části dřevostavba a z části jej tvoří montované buňky. Střecha původní, z části plechová a z části eternit, okna původní dřevěná. Stavba je v udržovaném stavu, vnitřní interiéry a vybavení jsou průběžně obnovovány, dle potřeby provozu.
Ubytovna je zavedená s vlastní klientelou, návštěvníky tvoří převážně turisté, zejména v jarních a letních měsících, dále potom nabídku využívají stavební společnosti pro své zaměstnance. K dispozici jsou vlastní webové stránky a automatickým ubytovacím systémem, WIFI, správce a uklízečka. Majitelé tak nabízí zavedený provoz. Voda a kanalizace jsou obecní, kapacita přípojek je dimenzována na výstavbu například bytového domu, což by mohl být další záměr u této nemovitosti. Nové Spolí je v docházkové vzdálenosti od centra města Český Krumlov, cca 15 minut chůze, pozemek okolo zařízení je obecní, k dispozici je dostatek parkovacích míst, dále je v místě autobusová zastávka a restaurace.
Více podrobností, předložení stavební dokumentace, obsazenosti a další informace o provozu poskytneme na osobním jednání s vlastníkem, nebo kontaktujte makléře na uvedeném telefonním, čísle.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
16 790 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
K0261
Datum aktualizace
19.09.2022
Druh objektu
Smíšená
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
578
Užitná plocha m2
500
Plocha parcely m2
578
Počet podlaží objektu
2
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Rok kolaudace
2003
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Typ zařízení
Penzion
Stav objektu
Velmi dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice