KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 236 m2 v Rudné, okres Praha-západ

VybavenýVybavenýPo rekonstrukciPo rekonstrukcicihlovácihlová
16 890 000 Pro více informací kontaktujte makléře. Advokátní úschova i odměna RK s kompletním servisem samozřejmostí a v ceně. Cena k jednání.
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Rudná
Ulice Masarykova 640 / 110
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2023044
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace včera
Prodej vícegeneračního nebo investičního RD se 3 jednotkami, dílnou a zahradou,  Masarykova, Rudná
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname:

Popis nemovitosti

Prodej vícegeneračního nebo investičního RD se 3 jednotkami, dílnou a zahradou, Masarykova, Rudná

Dům pár minut od Prahy, který má mnoho využití. Vícegenerační bydlení nebo investice s výnosem z pronájmu cca 1 mil. Kč ročně. Hledáte investiční nemovitost, která Vám bude měsíc co měsíc přinášet zisk, nebo snad sami podnikáte a hledáte nové obchodní místo 5 minut od Prahy, na skvělém místě a ve městě s veškerou občanskou vybaveností? Případně se snažíte najít nový domov pro Vaší velkou rodinu? Společnost ECON REAL s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout dům přímo v srdci Rudné u Prahy. Nemovitosti jsou využitelné jak pro bydlení či podnikání, tak pro investiční záměr, možností využití jsou široké. Stavba rodinného domu s dvorem a s přístavbami je rozdělena na 3 základní bytové jednotky a dále velkou dílnu s kanceláří a sociálním zázemím. Všechny 3 bytové jednotky jsou aktuálně pronajaté, dílna je vlastníkem využívána k úspěšnému podnikání, dům je tedy možné nakoupit jako investici nebo ukončit nájemní vztahy a realizovat vlastní bydlení či podnikání. Hlavní stavba disponuje v přízemí dvěma jednotkami - první jednotka může být využívána jako byt 1+kk nebo obchodní jednotka (kosmetika, masáže, cestovní kancelář apod.) se sociálním zázemím a kuchyňkou o výměře 21,9 m2, druhá jednotka je pronajatý, plně rekonstruovaný byt 2+1 (50,9 m2). Poslední jednotka v domě v prvním patře je opět pronajata a má výměru 68m2, dispozici 2+1 a vlastní balkon. V řádně kolaudované přístavbě se nachází další nebytová jednotka o výměře 11 m2 (kancelář s vlastní toaletou), která je zázemím pro velkou dílnu 76 m2 aktuálně využívanou pro čištění interiérů motorových vozidel (samozřejmostí je tedy přívod vody i elektrika). Za dílnou se nachází příjemná, útulná zahrádka, která nabízí jak zastřešené posezení, tak možnost relaxace či zahradničení a skýtá maximální soukromí. Fantazie využití této nemovitosti se tedy meze nekladou. Dům i dílna jsou napojeny na obecní vodovod i kanalizaci, vytápění pomocí elektrických kotlů. Vnitřek prošel kompletní rekonstrukcí, naposledy byl proveden nátěr fasády. Dům je ve velmi dobrém stavu. Střešní krytinu bude třeba řešit časem, dům však nevyžaduje žádnou velkou údržbu a velké investice a disponuje potenciálem výnosu z nájemného ve výši 80 tis. Kč měsíčně. Pochopitelně je využitelný i jako vícegenerační domov. Dům nemá žádná věcná břemena. Případné hypoteční či úvěrové financování bude bez problémů. Umístění domu je z hlediska využitelnosti optimální. Napojení na D5, do Prahy, Plzně či na okruh 5 minut, hromadná doprava zajištěna s vysokou frekvencí. Lokalita má kompletní občanskou vybavenosti včetně vzdělávání i relaxace. Více informací u makléře, prohlídky dle dohody. Cena k jednání.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
16 890 000
Poznámka
Pro více informací kontaktujte makléře. Advokátní úschova i odměna RK s kompletním servisem samozřejmostí a v ceně. Cena k jednání.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2023044
Datum aktualizace
Včera
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
211
Užitná plocha m2
236
Plocha parcely m2
517
Počet podlaží objektu
2
Plocha balkónu m2
5
Počet balkónů
1
Plocha terasy m2
21
Počet teras
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní
Vlastnictví převod
Zástavba
Obchodní a obytná
Telekomunikace
Internet
Topení
ústřední elektrické
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Betonová, dlážděná, asfaltová
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Po rekonstrukci
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry