KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, garáž, 443 m2 v Mutěnicích, okres Hodonín

11 000 000 Včetně provize, poplatků a právního servisu.
Lokalita
Okres Hodonín
Obec Mutěnice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 01018
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 28.06.2022
Prodej, vinařství, Mutěnice, okr. Hodonín
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone:

Popis nemovitosti

Prodej, vinařství, Mutěnice, okr. Hodonín

Prodej vinařství v nejznámější vinařské oblasti v Mutěnicích pod Dubňanskou horou. Vinohrad, sklípek, penzion, další ubytování nad sklípkem, výroba, parkování a vše co k takovému vinařství patří, je nyní celé k mání. Nový majitel nemusí být vinař, ale může využít tento soubor nemovitostí investičně jako pronájem ubytování nebo pro svou rekreaci, přitom vinohrad může pronajmout. Pokud by se, ale přesto chtěl jako vinař realizovat, tak je zde vše ke kompletnímu provozu připraveno. Vše se rozkládá na pozemcích o celkové výměře 5230 m2.
Soubor nemovitostí se skládá z:
Penzion, který byl postaven v roce 2010, cihlová budova o 2.NP, kdy v 1.NP (39 m2) se nachází vybavená výrobna, technická místnost, výlevka a v 2.NP (38 m2) jsou 2 pokoje, kuchyně, koupelna s WC, to vše o ubytovací kapacitě 7 osob.
Sklípek s ubytováním, který byl postaven v roce 2007, cihlová budova o 3.NP a 1.PP, kdy v 1.PP (37 m2) se nachází vinný sklípek, v 1.NP (27 m2) posezení a bar, v 2.NP (33 m2) pokoj, kuchyně, chodba a WC a v 3.NP (28 m2) dva pokoje, koupelna s WC a výstup na terasu (5 m2). Ubytovací kapacita je zde až 9 osob.
Obě stavby jsou postaveny na pozemku o velikosti 443 m2, společně se zpevněným parkovacím stáním pro 5 automobilů a posezením. Obě stavby se prodávají plně vybavené nábytkem a výrobními nástroji na víno (mlýnek na hrozny, hydraulický lis na hrozny a křemelinový filtr na víno). Budovy jsou připojeny na elektřinu, vodovod a každá má vlastní jímku. Vytápění zajišťuje krb v budově se sklípkem a v obou objektech jsou dále elektrické přímotopy.
A celý soubor nemovitostí uzavírá navazující vinice a ovocný sad o výměře 4787 m2, kde se nachází odrůdy vína – Chardonnay, Frankovka, Irsai Oliver, Rulandské šedé, Müller Thurgau, Pálava a mnoho dalších. Na konci vinohradu je ovocný sad, kde se nachází švestky, meruňky, hrušky, třešeň a višeň. Dále se na vinici nachází šopa na nářadí jako technické zázemí.
Nejznámější vinařská stezka, velmi oblíbená lokalita pro dovolené, degustace, firemní večírky, výlety, rozhledna Vyšicko za rohem, cyklostezky, neopakovatelná atmosféra Jižní Moravy, vinohrad, ovocný sad, penziony, sklípek, výrobna, parkování, a hlavně víno, to vše dělá z této nabídky atraktivní příležitost pro vaši budoucí investici. Podívejte se na video prohlídku, která nabízí souhrn toho nejdůležitějšího a já se na vás budu těšit na prohlídce vinařství v Mutěnicích.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
11 000 000
Poznámka
Včetně provize, poplatků a právního servisu.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
01018
Datum aktualizace
28.06.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Okraj obce
Zastavěná plocha m2
443
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní
Bezbarierový přístup
Zástavba
Rekreační
Sítě
Ostatní
Plocha nebytových prostor m2
108
Podlaží podzemní
1
Popis objektu
Kategorie
Stav objektu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec