KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1190 m2 v Hradištku, okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
5 990 000 vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Hradištko
Ulice Nad Roklí 356
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0554
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 03.08.2022
Prodej zasíťovaného pozemku na nádherném místě, Hradištko, Praha-západ
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fullname: fname:

Popis nemovitosti

Prodej zasíťovaného pozemku na nádherném místě, Hradištko, Praha-západ

Hledáte připravený stavební pozemek na jednom z nejkrásnějších míst u Prahy, které vás doslova chytne za srdce? Pak pro vás máme tuto příležitost: rovinaté pozemky s výhledy na meandr Vltavy v obci Hradištko, Praha-západ. Pozemky mají výměru od 1.175m2 do 1.193m2 a najdete je na rohu ulic Chatařská a Nad Roklí. Z celkových 10 pozemků je aktuálně k dispozici 7 pozemků, 1 je prodán a 2 jsou v jednání před rezervací.
Na pozemku je možné dle územně plánovací informace postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlažích včetně podkroví s maximální výškou 9 m, možnost zastavitelnosti je až 20% plochy pozemku. Právě jsou dokončovány veškeré práce na zasíťování a pozemky budou připraveny k předání nejpozději do 30.11.2022. Pozemky budou napojeny na elektřinu a vodovod. Kanalizace v obci není a je řešena lokální ČOV. Přístupová cesta k pozemkům bude předána obci a k pozemkům bude zřízena služebnost chůze a jízdy.
Je málo tak nádherných lokalit jako je Hradištko. Jednak je zde absolutní klid, který je základem dobrého pocitu z bydlení. Dále máte kolem sebe dechberoucí přírodu kolem Sázavy a Vltavy, díky které si můžete vychutnávat procházky, běh, kolo nebo venčení pejska jako nikde jinde. Máte hned několik možností kam zamířit, může to být Posázavská stezka, Svatojánské proudy, Přírodní park Střed Čech nebo Slapy. Pak je to občanská vybavenost, kterou Hradištko a okolí nabízí. Najdete tu přímo v obci školku i základní školu, poštu, potraviny, hned několik restaurací a skvělou kávu a dortíky v Café Kandík. Další služby pak jsou ve Štěchovicích, které jsou vzdáleny jen pár minut autem. Výborná je také doprava. Pár minut od pozemku je přímo zastávka autobusu integrované pražské MHD s přímým spojením na Smíchovské nádraží za 39 minut a s intervalem ve špičce každou půlhodinu a o kousek dále ve Štěchovicích je zastávka s intervalem každých 10 minut. A pokud raději cestujete vlakem, můžete se svézt Posázavským pacifikem až do centra Prahy, zastávka je hned ve vedlejších Pikovicích.
Tyto jedinečné stavební pozemky si můžete koupit za 5.990.000,- Kč (pozemky 5 a 6) a je to cena vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků. Pozemky 2,3,4,7,8 si můžete koupit za 6.290.000,- Kč a pozemky 1 a 10 za 6.950.000,- Kč. Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku. A pokud byste měli zájem se na místo podívat sami, zavolejte nám nebo napište, pozemky jsou oploceny a sdělíme vám, jak se dostat dovnitř.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 990 000
Poznámka
Vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0554
Datum aktualizace
03.08.2022
K dispozici od
01.12.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Datum nastěhování
01.12.2022
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1190
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry