KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1190 m2 v Hradištku, okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
5 990 000 vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Hradištko
Ulice Chatařská 107
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0691
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 16.05.2023
Prodej zasíťovaného pozemku na nádherném místě, Hradištko, Praha-západ
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: email: fullname: lname: fname:

Popis nemovitosti

Prodej zasíťovaného pozemku na nádherném místě, Hradištko, Praha-západ

Hledáte připravený stavební pozemek na jednom z nejkrásnějších míst u Prahy, které vás doslova chytne za srdce? Pak pro vás máme tuto příležitost: rovinatý pozemek s výhledy na meandr Vltavy v obci Hradištko, Praha-západ. Pozemek má výměru 1.190m2 (parc.č. 90/34, k.ú Hradištko pod Medníkem). Pozemek najdete v ulici Chatařská, kde bylo před nedávnem připraveno 10 zasíťovaných pozemků. Tento je jeden z posledních volných.
Na pozemku je možné bez komplikací získat stavební povolení pro stavbu rodinného domu. Dle územně plánovací informace je možné postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlažích včetně podkroví s maximální výškou 9 m, možnost zastavitelnosti je až 20% plochy pozemku. Pozemky jsou napojeny na elektřinu a vodovod. Kanalizace v obci není a je nutno řešit ČOV na pozemku. Přístupová cesta k pozemkům je předána obci.
Je málo tak nádherných lokalit jako je Hradištko. Jednak je zde absolutní klid, který je základem dobrého pocitu z bydlení. Dále máte kolem sebe dechberoucí přírodu kolem Sázavy a Vltavy, díky které si můžete vychutnávat procházky, běh, kolo nebo venčení pejska jako nikde jinde. Máte hned několik možností kam zamířit, může to být Posázavská stezka, Svatojánské proudy, Přírodní park Střed Čech nebo Slapy. Pak je to občanská vybavenost, kterou Hradištko a okolí nabízí. Najdete tu přímo v obci školku i základní školu, poštu, potraviny, hned několik restaurací a skvělou kávu a dortíky v Café Kandík. Další služby pak jsou ve Štěchovicích, které jsou vzdáleny jen pár minut autem. Výborná je také doprava. Pár minut od pozemku je přímo zastávka autobusu integrované pražské MHD s přímým spojením na Smíchovské nádraží za 39 minut a s intervalem ve špičce každou půlhodinu a o kousek dále ve Štěchovicích je zastávka s intervalem každých 10 minut. A pokud raději cestujete vlakem, můžete se svézt Posázavským pacifikem až do centra Prahy, zastávka je hned ve vedlejších Pikovicích.
Tento jedinečný stavební pozemek si můžete koupit za 5.990.000,- Kč a je to cena vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků. Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 990 000
Poznámka
Vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0691
Datum aktualizace
16.05.2023
K dispozici od
01.12.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Doprava
Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Datum nastěhování
01.12.2022
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1190
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry