KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, obchodní prostor, 590 m2 v Netolicích, okres Prachatice

7 490 000 vč. provize RK a právních služeb
Lokalita
Okres Prachatice
Obec Netolice
Ulice Hornická 568
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1159
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 08.09.2023
Prodej zdravotnického střediska včetně bytové jednotky 4+kk, 590 m2, Netolice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname:

Popis nemovitosti

Prodej zdravotnického střediska včetně bytové jednotky 4+kk, 590 m2, Netolice

Velmi rád bych Vám v zastoupení majitele nabídl ke koupi atraktivní a zajímavou multifunkční nemovitost, která je vedena jako stavba občanské vybavenosti - zdravotní středisko o celkové podlahové ploše 590 m2. Objekt cihlové konstrukce je dvoupodlažní, se dvěma samostatnými vchody. V roce 2001 byla část budovy rekonstruována - v přízemí se nachází stomatologická ordinace s laboratoří a nad ordinací bytová jednotka o dispozici 4+kk o podlahové ploše 119 m2 (zkolaudované). Vedle ordinace se v přízemí nachází i další prostory, které jsou v současné chvíli prázdné. Původně zde bylo dětské oddělení se zmíněným samostatným vchodem. V prvním patře, mimo zmíněné bytové jednotky, se nachází místnosti vhodné pro další využití. Dispoziční řešení budovy odpovídá stavbě občanské vybavenosti z 80. let minulého století (ordinace, čekárny, laboratoře, skladiště, společné prostory, šatna, toalety pro personál a pacienty, úklidové a technické místnosti). Patra jsou spojena centrálním schodištěm. Část budovy bude do budoucna potřebovat rekonstrukční zásahy. Celý objekt si můžete v klidu domova projít prostřednictvím virtuální prohlídky, která je součástí propagace.

Objekt je vytápěn dvěma plynovými kotli (jeden pro stomatologickou ordinaci a byt, druhý kotel pro zbylou část objektu). Topná tělesa tvoří závěsné radiátory. Pro ohřev vody je využíván bojler. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a je dodávána z rozvodné sítě. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. Příslušenstvím je i garáž.

Nemovitost je vlastněna společností, která provozuje i zubařskou ordinaci. Pan jednatel je ochoten převést veškeré smlouvy uzavřené s pojišťovnami i kmen pacientů (přes tisíc registrovaných osob). Převod společnosti není podmínkou prodeje. Ve vlastnictví společnosti je také plynovod, který vede do objektu.

Netolice jsou spádovým městem pro několik dalších obcí, nabízí tedy potenciál početné klientely pro provoz tohoto objektu. Netolice se nachází na spojnici Vodňan a Českých Budějovic. Financování je možné hypotéčním úvěrem, který Vám velmi rádi zajistíme v naší společnosti eDO Finance. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena prostoru
7 490 000
Poznámka
Vč. provize RK a právních služeb
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1159
Datum aktualizace
08.09.2023
K dispozici od
08.09.2023
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
590
Plocha užitná m2
590
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
1
Datum nastěhování
08.09.2023
Popis prostoru
Kategorie
Typ domu
Přízemní
Druh prostor
Obchodní
Stav prostoru
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry