KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pronájem, prostor kanceláří, 250 m2 v Praze (část Strašnice), okres Hlavní město Praha

80 000 / měsíc
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Vinohradská
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0674
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 14.09.2022
Pronájem, kanceláře,  250 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: phone:

Popis nemovitosti

Pronájem, kanceláře, 250 m2

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor v Office Building Vinice, která se nachází na Vinohradské ulici na pomezí pražských Vinohrad a Strašnic.

Office Building Vinice je moderní obchodně - administrativní budovou nejvyšší kategorie. Díky své poloze je skvěle dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem po páteřních pražských komunikacích. Přímo před budovou je situována zastávka tramvaje "Vinice" a stanice metra trasy "A" jsou dostupné pouze jednu, respektive dvě zastávky tramvají. Samozřejmostí je kapacitní podzemní parkoviště v objektu.

Budova nabízí ve stavu Shell and core v pátém až osmém nadzemním podlaží celkem 5.000 m2 užitné plochy kancelářských prostor, které lze rozdělit na dílčí nájemní úseky od 250 m2. Dispozici pronajatých prostor lze přizpůsobit požadavkům nájemců, a vytvořit jak rozlehlé open space kanceláře, tak individuální kanceláře o velikosti přibližně 20 m2. Možná obsazenost kanceláří je přibližně 8 osoba na 1 m2.

Pronajímané prostory mají k dispozici vlastní reprezentativní recepci a jsou dostupné dvěma samostatnými výtahy určenými pouze pro rezidenty kanceláří v uvedených podlažích. Pronajímané prostory jsou funkčně odděleny do nižších nadzemních podlaží budovy, které využívají jako své sídlo televizní stanice Prima a CNN Prima NEWS.

Rezidenti mohou využívat vedle již zmíněné recepce dalších služeb jako je například ostraha v režimu 24/7, kamerový bezpečnostní systému nebo také kartový vstupní systému.

Pro příjemné pracovní prostředí jsou pak kanceláře vybaveny vzduchotechnikou se zvlhčováním vzduchu, parapetními otevíratelnými okny s vnitřními roletami. Chlazení a vytápění je možné regulovat v každé kanceláři.

Výhodou Office Building Vinice je také možnost využití v objektu umístěné restaurace (vinicerestaurant.cz) a supermarketu. Nejbližší okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Vlastní objektu poskytuje velkorysé finanční pobídky výstavby kanceláří, které po stavebně technické stránce sám zajistí. Základní cena pronájmu je stanovena pro jednotlivá podlaží budovy od 315,- Kč do 330,- Kč/m2/měsíc. Záloha na služby služby spojené s užíváním prostor je stanovena ve výši 100,- Kč/m2/měsíc.

Konečná cena a její případné další zvýhodnění je vždy specifikována formou individuální cenové nabídky v závislosti na rozsahu nájemního úseku, ale i sjednané době nájmu.

Pro více informací o podmínkách pronájmu, zpracování cenové nabídky nebo prohlídku kancelářských prostor, se obraťte prosím přímo na realitního makléře.

Osobní prohlídku budovy Vám určitě doporučujeme.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena nájmu
80 000 / měsíc
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Pronájem
Číslo zakázky
0674
Datum aktualizace
14.09.2022
K dispozici od
01.11.2021
Druh objektu
Skeletová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
250
Plocha parcely m2
250
Plocha užitná m2
250
Počet podlaží objektu
8
Počet míst k parkování
250
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Garáž
Telekomunikace
Internet
Sítě
Kabelové rozvody
Rok kolaudace
1999
Datum nastěhování
01.11.2021
Popis prostoru
Kategorie
Číslo podlaží v domě
5
Typ domu
Patrový
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Velmi dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice