KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pronájem, prostor kanceláří, 423 m2 v Praze (část Žižkov), okres Hlavní město Praha

88 830 / měsíc + poplatky + kauce + provize RK.
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Štítného
Informace o nabídce
Číslo zakázky 8107
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.03.2023
Pronájem kanceláří/obchodních prostor 423m², ul. Štítného, Praha 3 - Žižkov
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: fullname: phone: email:

Popis nemovitosti

Pronájem kanceláří/obchodních prostor 423m², ul. Štítného, Praha 3 - Žižkov

Nabízíme k pronájmu samostatný komerční prostor po kompletní rekonstrukci v přízemí činžovního domu, ulice Štítného, Praha 3 - Žižkov.
Celková užitná plocha prostor je 423m2. Dominantou objektu je velký prostor o velikosti 190m2, na který navazuje menší místnost o velikosti 108,5m2, která má také svůj samostatný vchod. Dále se zde nachází samostatné kanceláře o ploše 91m2 v oddělené dispozici v přízemí hlavní budovy.
Možnosti využití:
Kanceláře, showroom, vzorková prodejna, obchodní prostory, výukové prostory, nerušící čistá výroba např.: prototypů, laboratoře apod.
Prostory jsou stavěné optimálně pro cca. 40 osob. Oddělené kanceláře je možné využít jako zasedací místnosti, nebo kanceláře pro vedení společnosti.
K dispozici je parkování pro 2 automobily ve dvoře domu.
Objekt je vybaven kamerovým systémem se záznamem, zabezpečovacím systémem Jablotron, zámky na kód, bezpečnostními dveřmi a mřížemi.
Na podlaze je převážně vinyl. V oddělených kancelářích jsou vysoko zátěžové koberce. Dvojitá podlaha v hlavní kanceláři umožňuje posunout/umístit nové zásuvky nebo datové kabely dle potřeby nájemce -kombinace systému Legrand a Lindner. Pro internet je více možností, a to například optickým kabelem Fiber, UPC, Wifi – připravený kabel na střechu, Cetin v jednání. Vše svedené do centrálního switche – rozvod kabelů pod zdvojenou podlahou a wifi AP, v oddělených kancelářích: přívod přes centrální switche do lokálního switche sloužící jako AP s možností vysazení síťových zdířek prakticky u všech zásuvek. V serverovně k dispozici volné pozice v 19" racku. Všechny kabely k jednotlivým zásuvkám vedeny v nadstandardu UTP6.
Jde o velmi světlé prostory, což zajišťují mnohé světlovody na stropech, umělé osvětlení prostoru je poté cca v 50% LED osvětlení a v prostoru s kuchyňskou linkou jsou zářivky umožňující posun dle potřeb nájemce. Prostory při rekonstrukci byly zásadně izolovány, nová plynová kotelna, nové rozvody vody, topení a kanalizace. Vzduchotechnika dle propočtů specializovaných projektantů by neměla být potřeba (pokud by se ale potřeba potvrdila v reálném provozu, je připravena projektová dokumentace).
V budoucnu bude možné si ke stávajícímu prostoru pronajmout ještě další komerční/prodejní prostor (cca 50m2 - 60m2) se vstupem z ulice. Tento prostor bude nyní procházet generální rekonstrukcí a nový nájemník si jej tak může dle svých budoucích potřeb částečně sám definovat. Tento prostor je možné si pronajmout i ve stávajícím stavu.
Vynikající dopravní dostupnost - zastávka autobusu cca 50m, tramvajová zastávka Lipanská 300m od domu. V blízkosti kanceláří se také nachází vlakové Hlavní nádraží Praha a stanice metra. Přístup do kanceláří je přímo z ulice, restaurace v blízkém okolí. Preference nájemní smlouvy na dobu min. 5 let.
V nájemném nejsou zahrnuty poplatky za služby, které hradí sám nájemce a které budou konkrétněji upřesněny při jednání o smlouvě.
Volné ihned.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena nájmu
88 830 / měsíc
Poznámka
+ poplatky + kauce + provize RK.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Pronájem
Číslo zakázky
8107
Datum aktualizace
15.03.2023
K dispozici od
20.03.2023
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
423
Plocha parcely m2
423
Plocha užitná m2
423
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
2
Datum nastěhování
20.03.2023
Popis prostoru
Kategorie
Číslo podlaží v domě
1
Typ domu
Patrový
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Velmi dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice