KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pronájem, prostor kanceláří, 348 m2 v Ostravě (část Svinov), okres Ostrava-město

90 000 / měsíc + zálohy na energie ve výši cca 20.000 Kč + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + provize RK (+ 21%)
Lokalita
Okres Ostrava-město
Obec Ostrava
Ulice Luční
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2700
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 27.10.2023
Pronájem unikátní, futuristické kancelářské budovy v srdci bývalého lihovaru v Ostravě - Svinově
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname:

Popis nemovitosti

Pronájem unikátní, futuristické kancelářské budovy v srdci bývalého lihovaru v Ostravě - Svinově

Hledáte nové prostory pro své podnikání, takové, co mají duši, kde se budete cítit příjemně vy i vaši zaměstnanci? Hledáte něco výjimečného, něco navíc?

Nabízíme Vám pronájem naprosto originální a neotřelé administrativní budovy v areálu společnosti Pospiech delivery, nacházejí se v uzavřeném, střeženém areálu (v denních i nočních hodinách) na ul. Luční v městském obvodě Ostrava – Svinov.

Koncept a projekt budovy vytvořilo renomované architektonické studio Projektstudio EUCZ s.r.o. Projekt získal několik významných ocenění v kategorii rekonstrukce. Architekt se totiž nechal inspirovat samotným podnikáním investora a výsledkem je budova, která evokuje dojem moderního dopravního prostředku. Tato rekonstrukce nejenže zachránila opuštěný objekt, ale také vytvořila sídlo firmy s unikátním charakterem.

V této budově naleznete 15 různě velkých místností o celkové ploše 348 m2. Zahrnují recepci, několik menších kanceláří, kuchyňku pro odpočinek a technickou místnost. A to není vše! Součástí budovy je také prostorný open office o velikosti 100 m2, kde se můžete nechat unést kreativitou a spolupracovat na nových nápadech.

Interiér tohoto místa spojuje harmonicky staré prvky s moderními. Zdůrazňuje detaily jako vyzděnou příčku a dřevěnou stropní konstrukci, která kontrastuje s nově přistavěnou ocelovou konstrukcí. Fasáda budovy je z kompozitních panelů v zrcadlově-chromové úpravě, což jí dodává sofistikovaný vzhled. Budova se elegantně snoubí s okolím, a jakmile ji uvidíte, nebudete ji chtít pustit z očí.

Opláštění objektu je z kompozitních panelů v zrcadlově – chromové úpravě. Fasáda objektu odráží své okolí. Objekt je přízemní, došlo pouze k rozšíření přisazením a vykonzolováním nové ocelové konstrukce. Zastřešení je řešeno sedlovou střechou, která je v rámci zlepšení jejich technických parametrů zateplená a má opláštění shodné s obvodovými zdmi. Po obvodu objektu jsou nepravidelně umístili kulatá okna, z nichž některá jsou konvexně vypouklá.

Lukrativní lokalita skýtá prostranství pro dostatek parkování (dle domluvy a potřeb zájemce), avšak vyniká i skvělou dostupností přímo na MHD zastávky - zastávka autobusové linky 79 (zastávka Dubí), vlakové nádraží Svinov a dopravní tepny (Rudná, dálnice) nabízí rychlé propojení s centrem Ostravy, Porubou, Zábřehem atd.

Co dalšího nabízí areál: kompletní oplocení, kamerový systém, alarm (Jablotron), internet 02, pevné linky, voda, plyn, elektřina, Wifi pokrytí, automatické vstupy do areálu, elektrická brána - načítání průjezdu SPZ do systému firmy.

V rámci vize celého areálu je možné nabídnout v budoucnu i další prostory, sklady i venkovní plochy k pronájmu.

Kanceláře jsou k dispozici od 1. 5. 2024 (nebo dle domluvy i dříve).

Není to jen místo, je to nový začátek. Začněte svůj nový pracovní projekt tam, kde se spojuje pohodlí, funkce, kultura a historie. Přijďte s námi objevovat místo, které dalece překračuje oblast pouhého pronájmu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena nájmu
90 000 / měsíc
Poznámka
+ zálohy na energie ve výši cca 20.000 Kč + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + provize RK (+ 21%)
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Pronájem
Číslo zakázky
2700
Datum aktualizace
27.10.2023
K dispozici od
23.10.2023
Druh objektu
Smíšená
Vybaveno
Částečně
Plocha užitná m2
348
Počet podlaží objektu
1
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Bezbarierový přístup
Telekomunikace
Telefon, internet
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
2011
Datum nastěhování
23.10.2023
Popis prostoru
Kategorie
Číslo podlaží v domě
1
Typ domu
Patrový
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice