KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pronájem, sklad, 581 m2 v Nasavrkách; Nasavrcích, okres Chrudim

40 000 / měsíc
Lokalita
Okres Chrudim
Obec Nasavrky
Ulice Náměstí
Informace o nabídce
Číslo zakázky 16347
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 22.01.2023
Pronájem výrobního objektu, 795 m², Nasavrky
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: lname:

Popis nemovitosti

Pronájem výrobního objektu, 795 m², Nasavrky

Dobrý den,
ve výhradním zastoupení Vám nabízím k pronájmu objekt bývalé školy cca z r. 1890, který sloužil jako krejčovská dílna a sklad s kancelářskými prostory v podkroví na adrese Náměstí 31, Nasavrky.

Z Nasavrk je perfektní přímé autobusové spojení do těchto měst - Pardubice, Chrudim, Slatiňany, Trhová kamenice, Ždírec nad Doubravou, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Hlinsko

Objekt je nyní vyklizený a je možné jej pronajmout i po patrech. Využití - drobná výroba, kanceláře, e-shop, prodej potravin, ubytování......

Využití dle územního plánu: výroba a skladování - drobná a řemeslná výroba, výrobní areály lehkého průmyslu, administrativní a správní budovy související s dominantní funkcí, byty služební a majitelů zařízení


V přízemí a v prvním patře se nachází dílny, sklady, šatný a sociální zázemí. V horním patře se nachází kanceláře, 2 pokoje s koupelnou a apartmán majitele.

Objekt je částečně podsklepen o dvou nadzemních podlažích plus podkroví s lodžií. V každém patře je hygienické zařízení. Podkroví je vybaveno kuchyňskou linkou a rovněž hyg. zázemím. Provozní objekt je tradiční zděné konstrukce s dřevěnými stropy a cihel. klenbami, střecha s vázaným krovem a bet. taškovou krytinou, centrální schodiště. Vytápění a přípravu TUV v podkroví zajišťuje plyn. kotel, spodní stavba je vytápěna pomocí lokálních topidel WAF.

Stavba je vdobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu. Vroce 2008 byla provedena kompletní rekonstrukce střešní konstrukce a byla provedena nadstand. půdní vestavba kancelářských prostor. Podkrovní prostory jsou nové včetně veškerých rozvodů a instalací, ÚT, nové SDK podhledy, plovoucí podlahy, obložkové zárubně s dveřmi, deskové radiátory. Dále byla částečně opravena fasáda domu a modernizace hyg. zařízení spodní stavby. V roce 2010 byla vyměněna původní okna za plastová. Spodní stavba je udržována v převážně původním stavu odpovídajícímu účelu užívání.

Dům má 2x elektroměr a 3 plynoměry pro měření pater. Dva jističe 3x50A.

Příjezd realizován z veřejné přístupové komunikace s možností parkování na vlastním pozemku i na poz. obce. Pozemek je napojen na veškeré IS.

Realitní makléř
Martin Socha

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena nájmu
40 000 / měsíc
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Pronájem
Číslo zakázky
16347
Datum aktualizace
22.01.2023
K dispozici od
27.11.2022
Druh objektu
Smíšená
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
365
Užitná plocha m2
795
Plocha parcely m2
581
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
6
Datum nastěhování
27.11.2022
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Sklad
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha m2
581
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice