KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, byt 3+1, 76 m2 v Plzni, okres Plzeň-město

VybavenýVybavený4. patro4. patro
4 550 000
Lokalita
Okres Plzeň-město
Obec Plzeň
Ulice Waltrova
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0051
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 21.06.2022
Prostorný cihlový byt 3+1 v příjemné a klidné lokalitě s bezproblémovým spojením do centra města.
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: email: lname:

Popis nemovitosti

Prostorný cihlový byt 3+1 v příjemné a klidné lokalitě s bezproblémovým spojením do centra města.

Prostorný cihlový byt 3+1 v příjemné a klidné lokalitě s výborným spojením do centra města je předmětem nabídky prodeje. Bytová plocha je 76 m2, lodžie nabízí 4,70 m2 a k dispozici je rovněž sklep s plochou 2,50 m2. Relativně bezproblémové parkování je další výhodou. Byt má praktickou dispozici - samostatné vstupy do všech pokojů, protilehlá orientace, oddělené WC, koupelna s vanou. Byt je světlý, čistý, udržovaný a v původním stavu. Je rovněž částečně vybavený. Dle požadavků lze kompletně vyklidit. Praktická lodžie umožňuje posezení i při zhoršených klimatických podmínkách. Benefitem je rovněž poslední podlaží - žádní sousedé nad vámi. Na podlaží jsou pouze 2 byty a celý dům jich má jen 8 - nabízí tedy komorní bydlení. Celý objekt je cihlový a zateplen (přední fasáda). Okolí domu je plné zeleně. V těsné blízkosti jsou obchody, školka, škola, zdravotní středisko a další občanská vybavenost. V pěší dostupnosti (3 min) je rovněž kapacitně vyhovující spojení do centra, tramvajová linka č. 2. Dopravní napojení je rovněž bezproblémové. Lokalita je rovněž vhodná pro rekreační sportování (atletický stadion, fotbalové hřiště, cyklostezky). Skvrňany vede mimo jiné trasa č. 37 (nazvaná Trasa přátelství), je možné po ní jet z Plzně přes Stříbro do Železné a zde se napojit na síť německých cyklotras. Byt není obsazený a je připraven na prohlídku.


Sídliště Skvrňany má díky své západní poloze poměrně čisté ovzduší, hodně zeleně. Sídliště má k dispozici rychlé a kapacitní spojení s centrem města Plzně tramvajovou linkou číslo 2 a vyhovující silniční připojení mnoha směry – západně na Rozvadov a Stříbro, jižně přes Borská pole na Klatovy a Prahu a zejména obyvatelé Skvrňan využívají kapacitně vyhovující západní spojení do centra města Plzně. Chybějící severní spojení estakádou přes řeku Mži směrem na Karlovy Vary je plánováno.
Obyvatelé Skvrňan také mohou využívat síť cyklistických stezek vedoucích údolními nivami řeky Mže a Vejprnického potoka. Skvrňany vede mimo jiné trasa č. 37 (nazvaná Trasa přátelství), je možné po ní jet z Plzně přes Stříbro do Železné a zde se napojit na síť německých cyklotras.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena bytu
4 550 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0051
Datum aktualizace
21.06.2022
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Vybaveno
Částečně
Užitná plocha m2
83
Plocha parcely m2
83
Počet podlaží objektu
4
Celková podlahová plocha m2
76
Počet garáží
Popis bytu
Kategorie
Číslo podlaží v domě
4
Dispozice bytu
Vlastnictví
Stav bytu
Velmi dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
E - Nehospodárná (příloha)
Vyhláška
148/2007 Sb.
Spotřeba
170 kWh/m² za rok
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice