KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, výroba, 3612 m2 v Klatovech, okres Klatovy

15 460 000 cena je konečná včetně právního servisu a všech poplatků spojených s prodejem
Lokalita
Okres Klatovy
Obec Klatovy
Ulice 138
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1906
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 21.03.2023
Průmyslová areál s vilou 2612m2, Luby, Klatovy
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email:

Popis nemovitosti

Průmyslová areál s vilou 2612m2, Luby, Klatovy

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velice zajímavou nabídku prodeje kompletně oploceného průmyslového areálu s vilou, Klatovy - Luby. Komplex je v osobním vlastnictví a má svojí vlastní příjezdovou asfaltovou komunikaci. Celková výměra včetně zastavěných ploch je 2612m2 + příjezdová komunikace 375m2. Areál KORAMEX a. s., je katastrálně a parcelních čísel - 48/1, st. 171, 15/1 a 375. Vše je umístěno v rovinatém terénu a kompletně oploceno. Při vjezdu je příjezdová brána a v pravé části pozemku je dvojpatrová, kompletně podsklepená vila vhodná k bydlení a trvalému obývání s číslem popisným! Může také sloužit k účelu centrály a kancelářskému využití, bydlení. Zejména kancelářské využití bylo i do současnosti. V prvním patře jsou 3 místnosti, samostatná koupelna a oddělená toaleta. Kompletní osvětlení jednotlivých místností. Po schodišti se pak jde do druhého patra, kde jsou prakticky stejné dispozice, tedy tři místnosti a vlastní sociální zázemí. Vila je kompletně podsklepená - velké sklepy, v některých částech i větší členění. Všechny okna stavby jsou plastová, vila je zděná. Sítě tady jsou, napojení na vodu i kanalizaci a vlastní tepelné čerpadlo, které slouží na vytápění a teplou vodu. Dále jsou na pozemku 4 větší garáže a sklady. Protější budova je patrová a prostory jsou natolik velké, že tady může stát i větší zemědělská nebo stavební technika, traktory atd. Dále je tady menší domek, budova, fungující jako technické zázemí. Komunikace i v rámci areálu je asfaltová. Na pozemek navazuje vlastní zahrada. Okolí je v kombinaci obytné zástavby s lehčí výrobou.
Celý pozemek je oplocený a příjezd je po otevření dvojkřídlých vjezdových vrat. Zajíždět sem mohou i větší vozy s návěsy dodávky, zemědělská technika a další speciální vozidla. Vzdálenost do centra Klatov je cca 5 minut. Sjezd je přímo z hlavní komunikace, spojnice Klatovy - Železná Ruda a celý areál je viditelný již od silnice. V areálu je internet a další přípojky.
Jelikož je vše v osobním vlastnictví, je možné financovat úvěrem, kdy s financováním Vám v případě zájmu zdarma pomůžeme. Jedná se výjimečnou a velice zajímavou nabídku a žádám veškeré zájemce o kontaktování přímo realitní kanceláře, nikoliv hledání kontaktů na majitele atd. Takový zájemce bude dle domluvy již vyloučen z dalšího jednání. Jde zejména o solidnost a korektnost, která je ze strany vlastníka plně zaručena, stejně tak i požadována. Další, doplňující dotazy rád zodpovím, prohlídka je na domluvě, stejně tak jako uvolnění a samotné využití, které je prakticky ihned.
Cena je konečná včetně právního servisu a všech poplatků spojených s prodejem této nesmírně zajímavé nemovitosti.
PENB - G, štítek není v současné době k dispozici.
Umístění je skutečně ideální a využití rozmanité např. jako centrála firmy, průmyslový areál, k zemědělskému využití, ale i k bydlení. Možno parkovat větší množství vozidel. Areál je v současné době ve stádiu vyklízení a přípravě k prodeji. Nutné vidět a osobní jednání. Vše záleží na domluvě.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
15 460 000
Poznámka
Cena je konečná včetně právního servisu a všech poplatků spojených s prodejem
Poplatky
Včetně poplatků
Hypotéka
ANO
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1906
Datum aktualizace
21.03.2023
K dispozici od
15.04.2023
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Zastavěná plocha m2
2225
Užitná plocha m2
1800
Plocha parcely m2
3612
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
15
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Bezbarierový přístup
Zástavba
Obchodní a obytná
Telekomunikace
Telefon, internet
Sítě
Kabelová televize, kabelové rozvody, ostatní
Topení
Jiné
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Datum nastěhování
15.04.2023
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Výroba
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Celková plocha m2
3612
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry