KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, chata, 55 m2 v Mirkovicích, okres Český Krumlov

2 100 000
Lokalita
Okres Český Krumlov
Obec Mirkovice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 6691
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 21.06.2022
Rekreační chata s pozemkem v obci Zahrádka u Mirkovic
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
BOARS, s.r.o. - Budějovická obchodní a realitní společnost
Všechny nabídky kanceláře (47)
Informace o kanceláři
lname:

Popis nemovitosti

Rekreační chata s pozemkem v obci Zahrádka u Mirkovic

Rekreační chata v obci Zahrádka u Mirkovic

Nabízíme k prodeji třípodlažní zděnou rekreační chatu s vlastním oploceným rovinatým pozemkem v klidné části zahradní kolonie v obci Zahrádka u Mirkovic, která je vzdálena 3 kilometry od Českého Krumlova.

Zastavěná plocha chaty je 26 m2 a má celkem tři podlaží. První podlaží tvoří samostatná místnost s kuchyní, ve které je část podsklepená a v tomto prostoru je přípojka vody. Před vstupem je malá z části zastřešená terasa a vydlážděné nádvoří. Ze zadní části prvního podlaží je samostatný vchod do sociálního zázemí, které obsahuje umyvadlo, chemické WC, sprchovací kout a boiler na ohřev vody.

Z prvního podlaží vede příkřejší schodiště do prvního patra, ve kterém je obývací pokoj s balkonem a s druhým samostatným vchodem a schodištěm ze zadní venkovní části chaty. Z prvního patra je dále možno opět po příkřejším schodišti vylézt do podkrovní části, ve které jsou čtyři postele. Tento prostor má ve štítech menší okna. Chata je v dobrém stavu a lze jí ihned využívat, popřípadě přestavět či rozšířit. V současné době není přiděleno číslo evidenční, ale je možné ho přidělit.

Pozemek má celkovou rozlohu 453 m2, a tvoří jej z převážné části zahrada, dále potom tři menší stavby, které se využívají jako sklad nářadí a dalších věcí využívaných k fungování chaty. Voda je v zámrzné hloubce a je tak k dispozici celoročně, její dodávka je zajištěna ze sousední studny na základě věcného břemene a je zavedena jak přímo do chaty, tak i na zahradu. Kanalizace je řešena betonovou žumpou. Elektřina je taktéž zavedena a to jak 220 tak i 380V, ale v současné době je její dodávka odpojena z důvodu jejího nevyužívání, obnovení přípojného místa je však možné.

Na pozemku je dále několik ovocných stromů a zahradní krb, pozemek je celý oplocený a je na něj možné vjet vozem z přiléhající obecní komunikace, dále je zde branka v přední i zadní části pozemku.

Chata se prodává včetně vybavení. Jde o klidnou a hezkou lokalitu, která spadá pod obec Mirkovice, v obci se sváží odpady, postupně se zde usazují lidé, kteří zde tráví jak rekreaci, tak zde i bydlí na trvalo. V okolí je mnoho cyklostezek, lesy, příroda, dále pak dobrá dostupnost do nedalekého Českého Krumlova. Více informací včetně prohlídek u makléře

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
2 100 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
6691
Datum aktualizace
21.06.2022
K dispozici od
15.06.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
3 pokoje
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
26
Užitná plocha m2
55
Plocha parcely m2
453
Počet podlaží objektu
3
Plocha balkónu m2
2
Počet balkónů
1
Plocha terasy m2
2
Počet teras
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Datum nastěhování
15.06.2022
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt
Odpad
Septik
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města