KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 206 m2 v Barchově, okres Hradec Králové

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
5 690 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Barchov
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0018
Datum vložení 03.06.2024
Datum aktualizace 03.06.2024
Rodinný dům se dvěma byty s velkou garáží, dílnou a zahradou
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fullname: lname:

Popis nemovitosti

Rodinný dům se dvěma byty s velkou garáží, dílnou a zahradou

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách (3kk, 4kk), s velkou garáží (3 auta), stodolou, dílnou, místností pro venkovní kuchyň a krásnou zahradou v obci Barchov. Barchov je vesnice v okrese Hradec Králové, ležící asi 8 km od města Nový Bydžov.

Celková plocha pozemku je 1 375 m². Pozemek je oplocený. Dům má upravenou zahradu s krytou pergolou a udírnou. Na dům navazuje stodola s garáží (dají se zaparkovat 3 auta) a dílnou o velikosti cca 202 m². Na zahradě je také zemní bazén kruhového půdorysu, skleník a dětské hřiště. Krytina střechy je z pálené tašky, krovy domu jsou v pořádku. Okna jsou plastová (dvojsklo).

Nepodsklepený rodinný dům z roku 1942 má dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk (přízemí) a 4+kk (1.patro). PŘÍZEMÍ - 3+kk (cca 92 m²), dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2000-2005 - topení, modernizace obývacího pokoje, výměna vchodových dveří, výměna elektrického vedení, potrubí vodovodu kromě koupelny v 2. NP a modernizace obývacího pokoje a kuchyně v 2. NP. Na podlahách je položen koberec, PVC nebo dlažba. Je zde nutné dodělat koupelnu (v tuto chvíli je vybouraná).

PRVNÍ PATRO - 4+kk (114 m²), toto patro prošlo v roce 2009 částečnou rekonstrukcí – elektřina je v mědi kromě chodby, kde je v hliníku, podlahy v obývacím pokoji, plastová okna. Jsou zde lokální krbová kamna a přivedeny rozvody na topení (chybí radiátory). Je zde snížený strop sádrokartonem. Koupelna je k rekonstrukci. V pokojích je položena plovoucí podlaha, v koupelně a na WC je dlažba.

Pozemek je připojen na vodovod, elektrickou energii a plyn. Vytápění je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ve 2. NP jsou krbová kamna, chybí zde topná tělesa. Voda je ohřívaná plynovým kotlem. Odpadní voda je svedena do septiku (vyváží se cca 1x za 5 let), s přepadem do kanalizace. Dům je napojen na kopanou studnu (cca 6 m hluboká), voda z ní se používá jako pitná. Obecní voda je zavedena do technické místnosti. Dešťová voda je svedena do obecní kanalizace. Poslední zkouška pitné vody byla provedena v roce 1986.

Barchov je vesnice s cca 300 obyvateli. Barchov nabízí pouze základní občanskou vybavenost. Nejbližší potraviny jsou v obci Měník (cca 4 km). MŠ a ZŠ jsou v obcích Měník, Boharyně, Kratonohy, Prasek. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka autobusu směr Nový Bydžov (jízda trvá 16 min), na opačnou stranu jede do Hradce Králové (jízda cca 30-40 min.). Ve vesnici se nachází několik vodních ploch jako Návesník, Tahounek a Beránek. Vesnice má svůj obecní úřad, kulturní dům, zámek Barchov, dětské a hasičské hřiště. V okolí se rozkládají pole, louky a lesy.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
5 690 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0018
Datum aktualizace
03.06.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
294
Užitná plocha m2
206
Plocha parcely m2
1375
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
3
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Topení
Lokální plynové, lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
1081
Rok kolaudace
1942
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Septik, jímka
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec