KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pronájem, jiný, 310 m2 v Žatci, okres Louny

1. patro1. patro
cena u makléře
Lokalita
Okres Louny
Obec Žatec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1547
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 21.05.2022
Saunové a relaxační centrum k pronájmu, Žatec
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: phone:

Popis nemovitosti

Saunové a relaxační centrum k pronájmu, Žatec

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní prostor saunového a relaxačního centra, v historické části města Žatce. Saunový komplex byl realizován v roce 2012, prostory a technologie jsou ve výborném stavu. Lze okamžitě provozovat bez nutnosti dalších investic!

Relaxační centrum o ploše 220 m2 je realizované ve vyšším standardu. Nachází se v přízemí domu umístěného ve vnitrobloku, v přímé blízkosti obchodů, restaurací, firem a v těsném sousedství velkého ubytovacího zařízení. To vše poskytuje výhodu pro udržení i rozšíření dlouhodobé klientely!
Návštěvníci centra mohou využít 3 sauny (finská, irská, aroma), parní lázeň, chladící místnost, Whirlpool, relaxační místnost, masérnu a posezení.
Samozřejmostí jsou i další části provozu jako jsou oddělené dámské a pánské šatny s vlastními sprchami a WC, velká recepce s hygienickým zázemím, technické místnosti, kde je umístěna klimatizační jednotka, strojovna vytápění, ventilační a provozní technologie, atd.
V celém komplexu jsou použity výhradně kvalitní materiály, profi zařízení a technologie. Interiér prostor tvoří na podlahách kamenné dlažby, zdi obloženy kamennými a keramickými obklady, v saunách dřevěné designové obklady. Zakázkově vyráběné doplňky vytváří originální nadčasový dojem a příjemné prostředí zejména pro náročnější klienty.
V případě zájmu je po dohodě možné využít i další části domu 1. patře. Nabízí se možnost rozšíření o speciální masáže, rehabilitace, kosmetické služby a podobné. Část klientely provozu je smluvně zajištěna s kooperací s přilehlým hotelem.

Královské město Žatec, které se uchází o vstup do UNESCO, je zárukou dalšího přílivu turistů, vyhledávajících zážitky a odpočinek. V okolí nabízeného prostoru je 2. největší synagoga v ČR, město je hojně využíváno filmaři, kteří nachází ubytování ve již zmíněném přilehlém ubytovacím zařízení, se kterým je možná a žádoucí spolupráce do budoucna. Nedaleko města se dále nachází rozvíjející se průmyslové zóny, jejichž management a zaměstnanci využívají dlouhodobě služby a komfort Žatce a nabízejí další potenciál klientely, která může využít uspokojení své potřeby relaxace a odpočinku v saunovém centru.

Doporučujeme prohlídku! Volejte, prosím, makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Pronájem
Číslo zakázky
1547
Datum aktualizace
21.05.2022
K dispozici od
01.11.2021
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Centrum obce
Zastavěná plocha m2
310
Užitná plocha m2
220
Plocha parcely m2
310
Počet podlaží objektu
2
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Bezbarierový přístup, půdní vestavba
Zástavba
Obchodní a obytná
Telekomunikace
Internet
Plocha nebytových prostor m2
220
Rok rekonstrukce
2012
Rok kolaudace
2013
Datum nastěhování
01.11.2021
Popis objektu
Kategorie
Číslo podlaží v domě
1
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Celková plocha m2
310
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města