KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1504 m2 v Litni, okres Beroun

Stavební parcelaStavební parcela
11 990 000
Lokalita
Okres Beroun
Obec Liteň
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0419
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 17.01.2022
Stavební parcela 1504 m2 - Liteň, okr. Beroun
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Stavební parcela 1504 m2 - Liteň, okr. Beroun

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře 1504 m2
v obci Liteň, okres Beroun. Parcela se nachází v nízké obytné zástavbě, je částečně oplocena a je určena k výstavbě rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, kanalizace a vodovod jsou obecní. Od majitele je zdarma k dispozici dokumentace – geologický průzkum pro stavbu domu a zaměření tlakové kanalizace vč. typu čerpadla, návrh plánované stavby domu za poplatek.
Parcela se nachází v klidné části městyse Liteň, který svým obyvatelům zajišťuje kompletní občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a aktivní společenský život. K dispozici je mateřská škola, základní škola, kino, knihovna, pošta, muzeum, lékař, zubní ordinaci, sociální služby seniorům, obchody, benzinová pumpa, hostince a služby. Liteň leží v sousedství národní kulturní památky hradu Karlštejn, stejně tak je znám díky vazbě na významné osobnosti, jako byl český básník a spisovatel Svatopluk Čech, operní diva Jarmila Novotná
a rod Daubků. Poloha místa umožňuje skvělou dopravní dostupnost do metropole i města Beroun, provozována je autobusová doprava i železniční trať.
Hledáte-li v dnešní době vhodný pozemek pro stavbu vlastního domova, mohu vám toto místo jednoznačně doporučit. Proto mě neváhejte kontaktovat, velice ráda zodpovím vaše dotazy a potkám se s vámi na místě na nezávazné prohlídce. Během prohlídek vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování, případně poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru. V případě více vážných zájemců o tento pozemek může dojít k jednání o ceně.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
11 990 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0419
Datum aktualizace
17.01.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1504
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
Zs.energy.efficiency.rating.G
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec