KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1924 m2 v Popůvkách, okres Brno-venkov

Stavební parcelaStavební parcela
7 590 000 provize již zahrnuta v ceně
Lokalita
Okres Brno-venkov
Obec Popůvky
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky RO2632
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 29.05.2023
Stavební pozemek 1924m2 Popůvky u Brna - s projektem
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: lname: phone:

Popis nemovitosti

Stavební pozemek 1924m2 Popůvky u Brna - s projektem

Hledáte stavební pozemek v klidné lokalitě a těsné blízkosti Brna, kde již nemusíte řešit projekt, stavební povolení, ale můžete začít rovnou stavět? Máme ho zde pro Vás.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme jedinečnou příležitost v podobě pozemku s projektem a platným stavebním povolením. Jedná se o pozemek o výměře 1924m2 v blízkosti lesů.

V klidné části Popůvek u Brna, zahrádkářské kolonii Horky, lze dle schváleného projektu, na pozemek umístit novostavbu celoročně obývaného rekreačního objektu, se zastavěnou plochou 604 m2. Z toho samotná budova – dvoupodlažní samostatně stojící terasový dům s vegetační střechou - bude mít zastavěnou plochu 291 m2 a celková podlahová plocha bez schodišť bude činit 334m2.

Navržený objekt bude napojen na vlastní podzemní zdroj pitné vody, vrtanou studnu. Tato studna již byla zrealizována a je třeba ji jen dokončit formou osazení skruže a kolaudace. Likvidace splaškových vod bude řešena novou nepropustnou jímkou na vyvážení. Dešťové vody budou sbírány a využity k závlaze zahrady. Vytápění bude řešeno formou tepelného čerpadla země – vzduch a částečně krbem umístěným v obývací místnosti v 1.NP. Na pozemku již byla provedena také přípojka NN a nachází se zde současná zděná chatka s číslem evidenčním určena k demolici. Rozměr pozemku cca 41 x 47 m. Příjezd autem až k pozemku po obecní komunikaci.

Podle současného územního plánu (od 11/2021) je v této lokalitě možná zastavěnost již jen do 100m2, avšak náš projekt splňuje všechny náležitosti schválené ještě před novým územním plánem, vzhledem k tomu, že zahájení stavby bylo již v minulosti na SÚ ohlášeno. K dispozici je písemné potvrzení příslušného stavebního úřadu. Díky tomu lze získat tyto velkorysé m2 zastavěné plochy navíc a Vy můžete začít rovnou stavět.

Těšíme se na Vás při prohlídce tohoto jedinečného pozemku, kde Vám rádi poskytneme podrobné informace.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
7 590 000
Poznámka
Provize již zahrnuta v ceně
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
RO2632
Datum aktualizace
29.05.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1924
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec