KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 2300 m2 , okres Šumperk

Stavební parcelaStavební parcela
1 270 000
Lokalita
Okres Šumperk
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0053
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 09.08.2023
Stavební pozemek, 2 300 m2  Bušín na Šumpersku
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fullname:

Popis nemovitosti

Stavební pozemek, 2 300 m2 Bušín na Šumpersku

Na prodej nabízíme stavební pozemek, který se nachází v údolí vesničky Bušín a nabízí široké možnosti využití. Obec leží převážně v nadmořské výšce kolem 350 m a jeho údolí tvoří předěl mezi Hanušovickou a Zábřežskou vrchovinou.

Pozemek sestává ze tří parcel o celkové výměře 2 300 m2, z čehož jedna parcela o rozloze 947 m2 je zařazena v územním plánu jako plocha pro bydlení a větší parcela o rozloze 1 180 m2 je určena jako plocha občanského vybavení. Třetí parcela o rozměrech 173 m2 slouží jako propojovací cesta a spojuje oba pozemky do jednoho celku, který má ideální obdélníkový tvar.

Tento rovinatý stavební pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo venkovní usedlosti pro trvalé i rekreační využití. Zadní pozemek u potůčku se dá využít k vybudování restauračního zařízení nebo komerčního ubytování. Nachází se přímo u hlavní cesty směřující k Červené vodě, což zaručuje vynikající přístup a snadnou dostupnost pro obyvatele a všechny návštěvníky.

Jedinečnou předností tohoto pozemku je jeho okolní prostředí. Vzadu za pozemkem tvoří hranici příjemně tekoucí Bušínský potůček, který přidává kouzlo a přírodní atmosféru tomuto místu. Pozemek je možné jednoduše napojit na elektřinu. Co se týče přípojek vody a kanalizace, zatím jsou jen v plánu obce, takže aktuálně to musí nový majitel vyřešit pomocí vrtu a vybudovaní ČOV.

V obci se nachází základní a mateřská škola, zdravotní středisko, obchod a další občanské zařízení.

Tento pozemek je opravdu skvělou investicí a nabízí široké možnosti pro vaše plány, a rozhodně stojí za to, abyste ho viděli na vlastní oči. Neotálejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 270 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0053
Datum aktualizace
09.08.2023
Umístění objektu
Centrum obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
2300
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec