KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 978 m2 v Brnu; Brně (část Bystrc), okres Brno-město

Stavební parcelaStavební parcela
11 000 / m2 + provize RK
Lokalita
Okres Brno-město
Obec Brno
Ulice Pod Mniší horou
Informace o nabídce
Číslo zakázky RO2521
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 24.11.2022
Stavební pozemek 978m2 Bystrc, pod ZOO – na RD
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname:

Popis nemovitosti

Stavební pozemek 978m2 Bystrc, pod ZOO – na RD

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební pozemek v lukrativní městské části Brno-Bystrc, Pod Mniší horou. Pozemek o rozloze 978 m2 se skládá ze 4 parcel v katastru nemovitostí vedených jako zahrada, ostatní plocha a zastavěná plocha a nádvoří (dříve zde stála chatka 21m2 s číslem evidenčním).
Mírně svažitý pozemek se nachází na kopci, díky čemuž disponuje krásným výhledem a na horní hranici je v kontaktu s přírodou, kterou ztvárňuje brněnská zoologická zahrada.

Stavební pozemek je dle stávajícího územního plánu regulován jako Bc - plocha čistého bydlení, v současné době se lokalita fyzicky mění z dřívější zahrádkářské oblasti na obydlenou, již zde stojí nebo se staví RD (dostupnost inženýrských sítí) a dle nového územního plánu se jedná o B/r2 - bydlení, rezidenční-nízkopodlažní, výškové úrovně zástavby 3-10m.
Průměrná šíře uprostřed pozemku činí cca 19m, délka cca 50m, jedná se o zkosený obdélníkový pozemek. Nachází se zde travní porost, keře a stromky. Dostupnost je zajištěna nejprve přes obecní komunikaci, navazující na ostatní účelovou komunikaci a poté přes cestu souseda s věcným břemenem chůze a jízdy.

V budoucnu se tedy může jednat o velice zajímavé rezidenční bydlení v městské části s přímým kontaktem s přírodou a výbornou dostupností jak do centra města, tak na příklad na Brněnskou přehradu.

Cena: 11.000 Kč/m2, tj. 10.758.000 Kč + provize RK 4%.
Rádi Vám poskytneme bližší informace v RK a těšíme se na Vás při prohlídce tohoto pozemku nacházejícího se v krásné, klidné lokalitě bez zbytečných zdraví ohrožujících vlivů a v bezprostřední blízkosti zeleně.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
11 000 / m2
Poznámka
+ provize RK
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
RO2521
Datum aktualizace
24.11.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
978
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice