KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1163 m2 v Okrouhle, okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
5 980 000
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Okrouhlo
Ulice 197
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0501
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 13.11.2023
Stavební pozemek s vyřízeným stavebním povolením na moderní energetický dům
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: email: fullname: lname:

Popis nemovitosti

Stavební pozemek s vyřízeným stavebním povolením na moderní energetický dům

Bydlení v přírodě. Znáte ten pocit, že byste chtěli bydlet někde, kde si to opravdu zamilujete? Tak se nechte unést jedinečnou příležitostí takové bydlení si pořídit.

Na samém okraji obce Okrouhlo – Zahořany, se nám podařilo vytvořit prostředí pro dokonalý život. Životní prostor, který je obklopený přírodou s dechberoucím výhledem do údolí s malebnou vesničkou Zahořany.
Krásný pozemek o rozloze 1163 m2, zasazený do lesa s výhledem na celé údolí Zahořan. Pozemek je svažitý a poskytuje tak možnost řešení teras a členění. Voda je řešena vrtem, odpad vlastní ČOV se vsakem. Vlastní voda a ČOV znamenají minimální náklady na provoz. Elektřina na hranici pozemku. Vjezd na pozemek je vyřešen spolupodílem na pozemku, který slouží pro vjezd vedlejší stavbě. V okolí již žádná další stavba nebude.

Obec Okrouhlo má základní vybavenost včetně školky, obchodu, hospůdky, fotbalového hřiště, hasičů, prostě vše, co k pravé vesnici patří. Samotná část Zahořany je součástí Okrouhla a také spolku obcí Dolnobřežanska. Zahořany disponují příměstskou hromadnou dopravou do Jílového u Prahy, Zvole či Vraného nad Vltavou. Veškerá další občanská vybavenost je v okolních městysech – Dolní Břežany, Vrané nad Vltavou, Jílové u Prahy, anebo v Praze.

Navržený dům může být postaven podle vlastní technologie výstavby Thriftybuild, kterou stavíme všechny domy pod značkou Šetrné domy. Základní filosofií je ekologický, úsporný, bezúdržbový dům, který je maximálně šetrný k přírodě a Vaší peněžence. Samozřejmě se nemusíte držet typem domu ve stavebním povolení.

Srdce navrženého domu tvoří samostatná prostorná kuchyň, výškově oddělená od obývacího pokoje a jídelního koutu. Samozřejmostí je krb a s ním spojené krásné výhledy do zahrady a na bazén. V přízemí se nachází i pracovna a první z koupelen. K odložení a uskladnění věcí slouží, šatna, technická místnost a komora.

Jakmile vyjdete do patra, budete mít k dispozici velkou ložnici s velkorysou šatnou. Pokud máte rádi ranní výhled, oceníte umístění okna, jehož velikost vám doslova vezme dech.

Pro další členy rodiny, nebo návštěvy slouží dva prostorné pokoje, do kterých se vejde cokoli, co bude potřeba od dvoulůžka, šatní skříně, až po psací stůl. Očistu těla, ale i duch můžete učinit ve druhé koupelně, taktéž s výhledem do zahrady na bazén.

Technologicky je vybaven fotovoltaickým systémem, aktivní rekuperací, inteligentním systémem řízení domácnosti LOXONE, který se stará o energetický chod celého domu. Standardem vybavení domu jsou okna s trojsklem, dubové schodiště, v koupelnách velkoformátová dlažba s odporovým vytápěním.

U samotného domu je vyřešeno i parkovací stání na dva automobily, které je možné na přání klienta i zastřešit. Díky tomu, že nám již nic nebrání, termín kolaudace odhadujeme na 7-8 měsíců.

Nyní nám nezbývá nic jiného, než Vás pozvat na prohlídku tohoto místa a seznámit Vás s výhodami, které Vám přinese pořízení nového domova od naší společnosti.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 980 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0501
Datum aktualizace
13.11.2023
K dispozici od
26.09.2023
Umístění objektu
Okraj obce
Elektřina
Elektro - 400 V
Datum nastěhování
26.09.2023
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1163
Voda
Voda - studna
Odpad
ČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry