KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, chata, 479 m2 ve Mšeně; Mšenu, okres Mělník

5 150 000 včetně právního servisu a odměny zprostředkovatele
Lokalita
Okres Mělník
Obec Mšeno
Ulice 31
Informace o nabídce
Číslo zakázky 10127
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 08.12.2023
Usedlost - rodinný dům, Skramouš, Mšeno
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fullname:

Popis nemovitosti

Usedlost - rodinný dům, Skramouš, Mšeno

Dobrý den,
hledáte-li usedlost, kde se budete cítit dobře, kde vás obklopí klid, štědrá příroda (v kraji ovoce a ořechů), a přitom budete jen pár minut od veškeré občanské vybavenosti (lékaře, obchodu, školy), pak jste narazili na nabídku právě pro Vás.
Město Mšeno a naše vesnice Skramouš kde dům leží, se rozkládají na kraji nádherného Kokořínska a je ideálním místem pro ty, kteří hledají domov v malebném prostředí spojeném s přírodou i kulturním bohatstvím. Toto okouzlující místo vám přinese nejen krásu Kokořínského regionu, ale také pohodlný a klidný životní styl. Mšeno s výborným spojením do Prahy, je vstupní branou do CHKO Kokořínsko - Máchova kraje. Za domem se před Vámi otevře krajina se skalnatými útesy, příjemnými lesy a rybníky z nich nejznámější je přírodní koupaliště Harasov. Houbaření, lesní plody, turistika, cyklistika, skalní lezení a další možnosti jsou doslova za rohem. Vlaková zastávka je naproti domu a autobusové spojení funguje v rámci PID.
Objekt splňuje nároky na menší zahradu (přitom dostačující pro ovocné stromy a pěstování zeleniny), a naopak nabízí více prostor pod střechami. Ty tvoří tři budovy, viz přiložený půdorys. Jedna je ze začátku 19. století a druhé dvě byly dokončeny bezmála o sto let později na začátku století dvacátého. Jsou postaveny z cihel a pískovce o silných zdech skýtajících dobrou tepelnou izolaci. Ve stodole se vchází do jeskyně zahloubené v pískovcovém masivu. Stavení prošlo velkou rekonstrukcí, teď zbývají vnitřky. V novější části usedlosti je dokončena větší obývací místnost s kuchyňkou a koupelna. Tam bydlí i současný majitel. Nízkopodlažní část, nabízející 2+1 s velkou koupelnou, je ve stavu k dokončení. Interiéry si tedy můžete dobudovat dle vlastní představy. Objekt je vyklizený, nové jsou rozvody vody, odpadů, střechy, okna a komín pro krb. To ostatní bude již na novém majiteli. Nad celou budovou je příjemné pochozí podkroví pro další dva větší pokoje. Stodola je nyní využívána jako letní kuchyně a místo k rodinným oslavám nebo posezení s přáteli. Na první pohled Vás uchvátí a má svoje neodolatelné kouzlo.

Díky dispozicím a možnostem dvou staveb zde najde svůj domov jak rodina s dětmi, pro něž je oddělené bydlení, tak i manželé, kteří se už o nikoho starat nemusejí, ale mohou ubytovávat návštěvy.
Myslím, že osobní zkušenost je za tisíc slov, a tak Vás srdečně spolu s majitelem zveme na prohlídku osobitého venkovského stavení, kterým Vás rádi provedeme. Budete se tak moci zeptat na vše, co Vás zajímá, přímo u zdroje. Ladislav Jandáček.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
5 150 000
Poznámka
Včetně právního servisu a odměny zprostředkovatele
Poplatky
Včetně poplatků
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
10127
Datum aktualizace
08.12.2023
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Kamenná
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
479
Užitná plocha m2
479
Plocha parcely m2
935
Počet podlaží objektu
2
Plocha balkónu m2
6
Počet balkónů
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Počet sklepů
1
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Septik, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry