Zasíťovaný stavební pozemek U Hradu, Frýdek
Když se řekne "bydlí u Hradu", je hned všem zřejmé, že lepší adresu pro bydlení si dotyčný vybrat nemohl. Pokud i vy sdílíte podobný názor a hledáte vhodné místo pro vaše budoucí bydlení, seznamte se s tímto slunným pozemkem v okrajové části obytné zástavby plné zeleně a soukromí.
Tato mírně svažitá parcela o velikosti 1045 m2 je dle územního plánu obce vedená jako plocha pro individuální bydlení v RD a nabízí příjemné bydlení v zástavbě rodinných domů. Pozemek je velice udržovaný, bez větších a náročnějších příprav pro budoucí stavbu. Parcela vám také ušetří spoustu času, peněz a vyřizování, jelikož je po celém obvodu již oplocená, včetně zabudovaného elektropilíře na hranici pozemku s připojením 3x25A, i vodovodním řádem s vlastní vodoměrnou šachtou na daném pozemku, který je přístupný po zpevněné obecní komunikaci.
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zajistíme i financování, případně výstavbu RD včetně vyřízení projektové dokumentace.
Bližší informace a termín prohlídky vám sdělí makléř.