KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on‑line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek? Potřebujete proškolit realitní software Poski REAL?

Pokud vás témata zajímají a máte zájem se dozvědět více, kontaktujte našeho poradce.

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat profil našeho poradce
Zjistit více
Weby pro developerské projekty
Sledujte nás RSS

Svět realit očima manažera B3 Technology


Jelikož se v realitách nepohybují pouze makléři, rozhodla jsem se oslovit jednoho z manažerů ze sdružení realitních serverů B3 Technology a dozvědět se více o světě realit z trochu jiného pohledu. 

Manažer pro stávající klienty Tomáš Urbánek pracuje v realitách již 10 let. Začal jako makléř v RK Evropa a postupně se dostal až na manažerskou pozici ve sdružení 6 realitních serverů B3 Technology. Věnoval se také výkupům a rekonstrukcím nemovitostí. Svět realit tedy nikdy úplně neopustil. S námi jako s realitním softwarem Poski REAL pracuje již několik let, a proto jsem se rozhodla mu položit něB3 Technology, s.r.o.kolik zajímavých otázek na jeho realitní kariéru.

Co si myslíte, že je klíčové pro realitní server? 

U nás dbáme na individuální přístup ke všem klientů a okamžitou podporu. Samozřejmě jednou z nejdůležitějších věcí je obsah. V současné době u nás inzeruje necelých 2 500 realitních kanceláří s 43 000 inzeráty.

Myslíte, že se v Česku vyplatí začít pracovat v realitách? 

Doba pro prodej realit realit je nyní velice přívětivá. Poptávka mnohonásobně převažuje nabídku. I přes zvyšování úrokové sazby, ochlazení trhu neočekávám. Začátky v realitách nikdy nebyly snadné. Než si člověk vybuduje svou klientelu a dostane se do podvědomí, je to běh na dlouhou trať.

Máte nějaké zajímavé/vtipné zkušenosti s makléři a jak celkově se Vám pracuje v realitním světě?

Za 10 let jsem nasbíral mnoho zajímavých zkušeností a zážitků. Jedním z nejzajímavějších obchodů byl prodej bytu, kdy prodávající byl anglicky mluvící, kupující německy mluvící a překladatele mu dělala rusky mluvící paní. Obyčejné bezproblémové obchody jsem nikdy nevyhledával. Vždy mě zajímaly spíše složitější obchody (podíly, dražby, exekuce, insolvence apod.)  

Máte nějaké připomínky, co v našem softwaru Poski REAL zlepšit a co se Vám naopak velice líbí?

Bez připomínek. Líbí se mi váš marketing na sociálních sítích.

Za Poski.com
Adéla, IT support 

Za B3 Technology
Tomáš Urbánek 

 

 

Developerské projekty