KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Trendy v bydlení: Zařiďte si kuchyň podle poslední módy

Zjistili jste u posledního vaření, že vaše kuchyň už není to, co bývala? Nebo se chystáte rekonstruovat starou kuchyň třeba po babičce? Tápete v nepřeberném množství nabídek a hledáte inspiraci pro své vysněné místo pro další své kuchařské experimenty? Pak vás rozhodně budou zajímat poslední trendy ve vybavení kuchyní pro rok 2019.

Horní skřínky se stávají minulostí

Pokud máte doma hromadu nádobí a míváte problém všechno do svých skříněk nacpat, rozhodně vás trendy nepotěší. Horní skřínky v kuchyni už jsou out. Do módy se dostávají otevřené poličky ze dřeva nebo kovu v černé barvě. Pokud se vám horní skřínky nelíbí, zbavte se jich. Třeba se vám pak do místnosti dostane okny více světla a rozhodně bude vaše kuchyň vypadat stylově a minimalisticky. Oblíbený je také kuchyňský ostrůvek, který tvoří zároveň odkládací plochu, skříňky, mycí prostor a někdy i jídelní stůl. Do malé kuchyně ale rozhodně není tím pravým ořechovým.

otevřené police v kuchyni

Pryč s leskem

Dokonale naleštěné bílé kuchyně už jsou také z módy. Teď frčí matné materiály. Jsou sice složitější na údržbu, zato je ale skvěle sladíte s trendy přírodními materiály, tmavými plochami nebo dokonce betonem.

Přírodní materiály i betonové prvky

Ekologie a přírodní produkty frčí nejen v módě a kosmetice, už se dostaly i do nábytku. Světlé dřevěné police nebo jiné detaily budou vypadat v kuchyni božsky. Co takhle ale něco extravagantnějšího? Do popředí se totiž dostává i beton. Nemusíte být úplní nadšenci do industriálního stylu, aby se vám líbil, skvěle vypadá i ve světlých moderních kuchyních. Navíc se jedná o super odolnou pracovní desku – odolá poškrábání i teplu. Další v pořadí je přírodní kámen, který se hodí takřka do všech kuchyní. Jako obklad stěn nebo pracovní deska může sloužit třeba žula.

Mizí nerezové prvky

Nerezové trouby, baterie, dřezy a další doplňky jsou pomalu ale jistě nahrazovány mosazí, mědí nebo zlatou barvou. Do popředí se taky dostává keramika, lidé už prostě chtějí ze svých kuchyní dostat pryč jakýkoli lesklý chlad.

měděný kohoutek v kuchyni

Nebojte se barev

Klasické černé a tmavé kuchyně budou trendy snad vždycky, ale nově se prezentují i kuchyně veselé – zelené, modré nebo pastelové. V takové kuchyni snad nejde mít špatnou náladu, ať už spálíte jakýkoli pokrm. Kromě kuchyňské linky se stávají trendy i barevné spotřebiče. Chtěli byste mít doma křiklavě barevnou ledničku nebo troubu?

Romantická kuchyně pro milovníky klasiky

Nelíbí se vám zrovna beton ani syté barvy? Kuchyně à la anglický venkov je tím pravým pro vás. I v malém bytě nebo v domku se tak můžete cítit jako v divoké přírodě britských ostrovů. Stačí zvolit bílé rustikální skříňky, dřevěné podlahy i detaily a nějakou tu vzdušnou záclonku.