KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Videoprohlídky nemovitostí, prodávejte jako profík!

Videoprohlídky nejsou ve světě žádnou novinkou a v České republice si už také nalézají své místo. Důvodem, proč se staly videoprohlídky tak populárními je prostý - dobře natočené video vyvolá daleko více emocí, než fotografie a emoce prodávají! V dnešním článku vám poradíme jak natočit perfektní videoprohlídku nemovitosti.

Jak poznám videoprohlídku?

Videoprohlídka, která je složena pouze z fotek, není videoprohlídka, ale jen obyčejná ukázka snímků. Buďte kreativní a natočte jak se žije v luxusním domě nebo bytě. Každá nemovitost je však jiná a musíte tomu video uzpůsobit. Může se stát, že samotná nemovitost nebude až tak atraktivní, proto myslete na všechny výhody a užitky, které nemovitost nebo její okolí nabízí. Dobře natočená videoprohlídka urychluje prodej a zvyšuje hodnotu a také atraktivnost nemovitosti, využijte její sílu naplno.

Co je dobré vědět

Před samotnou realizací videoprohlídky si dobře rozmyslete, jestli na to půjdete sami nebo si pozvete profesionální agenturu, která se natáčením prohlídek zabývá. Uvědomte si, že samotné natočení videa s sebou nese desítky hodin práce. Čas se odvíjí od přípravy, samotného natáčení a následné stříhání a úpravy videa. Mějte předem rozmyšlené, co je cílem videa a co chcete potenciálním kupcům ukázat. Pokud jste nováčkem a nikdy jste videa nenatočili ani neupravovali, doporučujeme si videoprohlídku nechat udělat profíky.

Zdroj: Youtube

Proč videoprohlídku natočit?

  • Emoce - videoprohlídka zanechá v každém, kdo ji zhlédne pořádnou dávku emocí. Může se stát, že zájemce se do nemovitosti doslova “zamiluje”.
  • Představivost - podejte opravdový potenciál nemovitosti všem zájemcům. Divák si mnohem lépe představí, jak by se mu v bytě či domě žilo.
  • Prestiž - jak už bylo zmíněno, videoprohlídky zvyšují atraktivnost a také prestiž nemovitosti. Kupující ji pak vnímá jako luxusní zboží. 
  • Informace - pomocí videa podáte kupujícím daleko více informací, než fotografie. 

Udělám si sám

  1. Rozhodli jste se, že do natáčení videoprohlídky nemovitostí půjdete sami? Na co je potřeba myslet a co natočení videa obnáší?
  2. Mějte jasnou vizi a připravený scénář.
  3. Zvolte vhodnou techniku (zrcadlovka, stativ se sliderem, speciální software na úpravu videa).
  4. Vyhraňte si minimálně 20 hodin času.

Zajímají vás další novinky ze světa realit? Nechte si poradit a kontaktujte poradce v realitách.