KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 818 m2 , okres Děčín

Stavební parcelaStavební parcela
1 199 000
Lokalita
Okres Děčín
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0010
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 04.02.2024
Zahrada v Děčíně - možnost celoročního bydlení
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname:

Popis nemovitosti

Zahrada v Děčíně - možnost celoročního bydlení

Nabízíme k prodeji dva pozemky v zahrádkářské kolonii v Děčíně pod Kvádrberkem. Pozemky jsou rozdělené místní vnitřní komunikací zahrádkářské kolonie a jsou nad sebou, viz přiložená mapa. Cestu vedenou na KN jako trvalý travní porost vlastní majitelka podílem 2/64. Na větší zahradě je umístěná dřevěná obytná chata, o velikosti cca 30 m2
(zastavěná plocha v katastru je 17m2). Chata je dřevěná a již cca 2 roky neudržovaná, její stav odpovídá fotografiím. (Na jaře bude probíhat kompletní vystěhování chaty a úklid.) Na zahradě jsou tři skleníky, množství keřů, ovocných stromů a květin. Je to jížní svah a vše zde roste přímo pod rukama. Na obou zahradách lze postavit obytné chaty k celoročnímu užívání. (Elektřina a voda je zavedena pouze na horní pozemek) Sousedé zde bydlí celoročně. Celková plocha horní zahrady je 492m2 a zahrada přímo navazuje na les, spodní zahrada je o velikosti 326m2, jsou zde ovocné stromy a dřevěná kůlna. Majitelka nabízí obě zahrady jako celek.
Na toto místo se velmi dobře dostanete jak autem tak městskou hromadnou dopravou.
V okolí zahrady najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně školy, školky, zdravotnického zařízení, pošty a komplexní sítě obchodů a služeb.

Plot, který je součástí nemovitosti, Vám poskytne potřebné soukromí a bezpečí. Odpad je řešen trativodem a přívod vody je zajištěn zdrojem pro celý objekt, voda je vedena v nezámrzové hloubce. Elektřina je přítomna a je k dispozici 230 V i 400V.

Tato zahrada nabízí skvělou příležitost pro relaxaci a odpočinek ve venkovském prostředí. S dostatečnou velikostí můžete vytvořit svůj vlastní zahradní ráj a realizovat všechny své zahradnické sny.
V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši zprávu a možnost Vám předvést tuto atraktivní zahradu osobně.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 199 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0010
Datum aktualizace
04.02.2024
K dispozici od
30.10.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Zastavěná plocha m2
27
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Datum nastěhování
30.10.2023
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Zahrady
Celková plocha m2
818
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt
Odpad
 
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec