KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 302 m2 v Brankovicích, okres Vyškov

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
7 985 000 Zajistím pro Vás financování
Lokalita
Okres Vyškov
Obec Brankovice
Ulice Masarykova 202
Informace o nabídce
Číslo zakázky XVA-IH-RD240418
Datum vložení 27.06.2024
Datum aktualizace 27.06.2024
Brankovice - Prodej rodinného domu, se sadem a zahradou, dvougaráží s dílnou a letní kuchyní.
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fullname: lname:

Popis nemovitosti

Brankovice - Prodej rodinného domu, se sadem a zahradou, dvougaráží s dílnou a letní kuchyní.

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi pěkného, poctivě zrekonstruovaného rodinného domu se zahradou, sadem, samostatnou zděnou garáží s dílnou, krytým venkovním posezením a letní kuchyní, v Masarykově ulici č. p. 202 v Brankovicích na Zlínsku. Dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 se dvěma sociálními zázemími, byl postupně velmi kvalitně a velkoryse rekonstruován. Přízemí domu nabízí dispozici 1+1 se sociálním zázemím, technickou místností a spíží. Ze vstupní chodby vstupujeme do prostorné kuchyně (s velkou, rodinnou jídelnou) která je propojena s prostorným obývacím pokojem. Přímo z jídelny vystupujeme na prosluněnou venkovní terasu a dále na pečlivě upravenou okrasnou a pěstitelskou zahradu.
Pohodlné teracové schodiště chodby nás vyvede do prvního patra domu, kde vstupujeme do tří samostatných pokojů - a koupelny se záchodem.
Ložnice rodičů s (předloženou zimní zahradou) a pracovna (a obývací pokoj v přízemí) jsou orientovány k severozápadu (do Masarykovy ulice), druhá ložnice v patře (a kuchyně s jídelnou v přízemí) hledí do zahrady (jihovýchod). Dispozici domu je možné dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru (cca 70 m2).
Nabízený rodinný dům je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn z plné pálené cihly na tl. 450 mm s dodatečným zateplením minerální vatou o tl. 120 mm. Jednotlivá podlaží domu jsou zastropena keramickým stropem (HURDIS do traverz). Stavební otvory (okna, dveře) jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními trojskly a izolačními vstupními dveřmi. Směrem do Masarykovy ulice jsou okna konstruována se zvýšenými zvukově izolačními parametry (zvýšené odhlučnění).
Sedlová konstrukce střechy nese pálenou střešní krytinu.
Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 578 m2 (zastavěná plocha rodinným domem 87 m2, garáž, kryté posezení a letní kuchyně zastavují plochu cca 115 m2). Zbývající část parcely (cca 376 m2) tvoří relaxační a pěstitelská zahrada, na kterou navazuje ovocný sad (281 m2).
Nabízené nemovitosti jsou situovány při východním okraji obce. Rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z Masarykovy ulice (ve vlastnictví ČR). Napojen je na dodávku elektřiny i plynu, vodou je zásobován z obecního vodovodu (zahrada je zalévána vodou z vlastní studny a z podzemního rezervoáru na dešťovou vodu). Odkanalizování je svedeno do obecní kanalizace. Vytápění domu je zajištěno teplovodním ústředním topením (deskové radiátory), napojeným na plynový kotel. V obývacím pokoji jsou instalována výkonná trubková krbová kamna. V technické místnosti je dostatek prostoru i pro umístění technologie tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky. Teplá užitková voda je připravována v elektrickém bojleru. Brankovice jsou městysem s bohatou občanskou vybaveností (webové stránky obce: brankovice.eu)
Koupi nabízených nemovitostí, vzhledem k nadstandardnímu provedení, rozhodně velmi rád doporučuji.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
7 985 000
Poznámka
Zajistím pro Vás financování
Poplatky
Včetně poplatků
Hypotéka
ANO
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
XVA-IH-RD240418
Datum aktualizace
27.06.2024
Poloha objektu
V bloku
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Okraj obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
202
Užitná plocha m2
302
Plocha parcely m2
859
Počet podlaží objektu
2
Počet parkovišť
1
Počet garáží
2
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Internet
Topení
Lokální tuhá paliva, ústřední plynové
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Plocha zahrady m2
657
Užitná plocha přízemí m2
70
Rok rekonstrukce
2010
Datum zahájení prodeje
19.04.2024
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry