KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 137 m2 v Cerhenicích, okres Kolín

cihlovácihlová
9 231 000 Cena uvedena za kompletní dům na klíč včetně pozemku.
Lokalita
Okres Kolín
Obec Cerhenice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0004
Datum vložení 03.07.2024
Datum aktualizace včera
Cerhýnky - dům na klíč
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: lname:

Popis nemovitosti

Cerhýnky - dům na klíč

Cerhýnky jsou hezká klidná obec přibližně se sto dvaceti domy. Část sousedství je obývána starousedlíky, v posledních letech se sem však poměrně hojně stěhují mladí lidé z větších měst. Nachází se bezprostředně městysu Cerhenice, pod který správně spadají. Cerhenice jsou co by kamenem dohodil od Peček a pokud nevíte kde jsou Pečky, tak to je město zhruba ve třech čtvrtinách cesty z Prahy do Kolína. Takže celkově velmi dobře dostupné místo jak vlakem, tak autem.

Zde se v intravilánu obce k dnešnímu dni nalézá pozemek o výměře 1717m2 a na něm si dovolujeme nabídnout postavit pro vás dům na klíč.

Jedná se o stavbu se sedlovou střechou, otevřenou do zahrady a oddělenou od veřejné komunikace cihlovou zdí. Stavba samotná je dvoupodlažní, kdy v přízemí najdete velký obytný prostor o velikosti 43m2 s kuchyní a jídelním koutem, s přístupem na terasu skrz francouzské okno. Dále je v přízemí pracovna či pokoj, koupelna a šatna. Nahoře v patře naleznete tři ložnice se šatnami, koupelnu, komoru a technickou místnost.

Stavba je navržena Ing. arch. Jitkou Beckovou přímo na míru na tento pozemek a součástí nabídky je kompletní výstavba na klíč dle projektu. Samozřejmostí je možnost klientských změn dle vašich představ a to jak dispozičních, tak v rámci dekorů povrchových materiálů.

Pozemek je opatřen přípojkou na veškeré sítě, včetně plynu, obecního vodovodu, spádové kanalizace a samozřejmě elektřiny. Napojení na tyto přípojky je samozřejmostí, zdroj vytápění si můžete v rámci klientských změn zvolit.

Do Cerhenice se dostanete autem za dvě minuty a pomalou chůzí za dvacet. A když mluvím o chůzi, připravte se na krásnou procházku po dlážděném chodníku skrz remízky a kolem snad nejhezčího a nejlépe vybaveného hřiště ve Středočeském kraji. Najdete tady dřevěné bludiště, lezeckou stěnu, prolézačky a klouzačky i vyhlídkovou věž. V Cerhenicích nakoupíte v Jednotě, pošlete dopis z pošty, zajdete si na pivo do Sokolovny, pro děti jsou nachystané dokonce dvě krásné mateřské školy a jedna základní. Vlakem odsud dojedete velmi pohodně do Prahy nebo do Kolína a pokud by vám cokoliv chybělo, najdete to v pár kilometrů vzdálených Pečkách. Přímo z Cerhýnek jezdí přímý autobus do Peček, do Kolína a do Poděbrad.

Na pořízení pozemku i následnou výstavbu Vám rád pomohu zajistit financování, moji hypotéční kouzelníci spolupracují se všemi bankami na trhu. Stačí říct. Procesně se jedná o odkup pozemku od soukromého vlastníka a následnou výstavbu domu spolupracující stavební firmou.

Vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
9 231 000
Poznámka
Cena uvedena za kompletní dům na klíč včetně pozemku.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0004
Datum aktualizace
Včera
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Zastavěná plocha m2
92
Užitná plocha m2
137
Plocha parcely m2
1717
Počet podlaží objektu
2
Počet parkovišť
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Zástavba
Obytná
Topení
Jiné
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Plocha zahrady m2
1625
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Projekt
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města