KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 4128 m2 v Divci, okres Hradec Králové

Stavební parcelaStavební parcela
22 704 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Divec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0023
Datum vložení 01.07.2024
Datum aktualizace 02.07.2024
ČTYŘI STAVEBNÍ POZEMKY V DIVCI U HRADCE
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: email: lname: fname:

Popis nemovitosti

ČTYŘI STAVEBNÍ POZEMKY V DIVCI U HRADCE

Hledáte vhodnou lokalitu pro menší developerský projekt v blízkosti Hradce Králové? Pouhých 10 minut jízdy od centra města je nově vznikající oblast pro moderní rodinné bydlení – Divec. A právě tam teď můžete postavit 4 rodinné domy, po kterých se jen zapráší.

Nabízím k prodeji soubor čtyř stavebních pozemků o celkové velikosti 4 128 m2.

Koeficient zastavitelnosti pozemku je 30 % a na každém z nich můžete postavit jeden samostatný dvoupodlažní dům nebo jednopodlažní dům s podkrovím. Pozemky jsou v jedné řadě a sousedí spolu ve dvojicích – nabízí se tak i výstavba prostorově hospodárnějších dvojdomků.

Pozemky jsou již zasíťované a v těsné blízkosti je asfaltová komunikace s připravenými vjezdy na jednotlivé pozemky. Vám tak stačí jen vyřídit stavební dokumentaci a povolení na stavbu.

Technické parametry
Pozemky jsou zasíťované. Elektřina a voda se nacházejí na hranici pozemku, stejně tak i kanalizace. Pozemky mají obdélníkový tvar a travnatý povrch. Podél všech pozemků vede nově vybudovaná komunikace s vjezdy na jednotlivé pozemky a vydlážděnými parkovacími místy.

Pozemky pro rodinnou výstavbu
Jak vypadá ideální pozemek? Je obdélníkový, rovinatý a kompletně zasíťovaný. A přesně takové jsou všechny čtyři pozemky v Divci. Příprava i realizace projektu vám tu půjde od ruky – stačí vyřešit papíry a pustit se do práce.
Na pozemcích mohou vyrůst prostorné rodinné domy nebo dvojdomky s velkou zahradou. Pozemky jsou orientované na jihozápad, takže v interiéru bude vždy dost světla a bazén nebo terasu vyhřeje sluníčko.

Moderní lokalita uprostřed přírody
Divec je ideální lokalitou pro výstavbu moderního rodinného bydlení. Kdy by taky nechtěl bydlet v klidném prostředí uprostřed zeleně. Když do města je to autem 10 minut a MHD tu jezdí skoro každou hodinu.
V obci je multifunkční a dětské hřiště, obchody, školka a škola jsou ve 3 km vzdáleném Černilově. Podle územního plánu se občanská vybavenost obce bude do budoucna rozrůstat – rodiny s dětmi to tu budou milovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
22 704 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0023
Datum aktualizace
02.07.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
1900
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
4128
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec