KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 919 m2 , okres Beroun

Stavební parcelaStavební parcela
5 973 500 včetně všech inženýrských sítí na pozemku
Lokalita
Okres Beroun
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 5828
Datum vložení 14.05.2024
Datum aktualizace 14.05.2024
Exkluzivní nabídka pozemku se všemi sítěmi, Berounsko
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
Domov - realitní společnost s.r.o.
Všechny nabídky kanceláře (48)
Informace o kanceláři
lname: phone: email: fname:

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka pozemku se všemi sítěmi, Berounsko

Nabízím Vám k prodeji pěkný zasíťovaný pozemek na okraji obce Liteň, ve vzdálenosti 30 km od Prahy. Jeho výměra je 919 m2. Takhle perfektně připravený stavební pozemek je velmi výjimečný, veškerou legislativu, položení a zkolaudování sítí i komunikací už zařídil původní vlastník.

Velkým lákadlem bude určitě možnost převzít od majitelů hypotéku ve výši cca 4.450.000 Kč s úrokovou sazbou 2,09 %, fixovanou do 30.6.2029! To je opravdu výjimečná nabídka, pokud banka uzná, že kupující je pro ni bonitní, vlastní zdroje mu tak stačí ve výši cca 1.500.000 Kč.

V ceně je napojení na všechny sítě, které jsou už zkolaudované. Jako povrch na obecní příjezdové komunikaci byl položen asfalt, byly osazeny dopravní značky, hotové jsou i chodníky, sloupy veřejného osvětlení, zpomalovací nájezd, namalované dopravní značení.

Pozemek má v kapličce elektřinu i plyn, na pozemku je přípojka vodovodu, kanalizace i možnost napojit se na datový kabel. Výhodou je tak nabídka kvalitního připojení při práci z domova. Pozemek sousedí s pásmem zeleně, kde se nebude stavět, druhý soused už má dům postavený. Ideální místo, s hezkými výhledy.

Vlastníci pozemku už získali některá vyjádření pro stavební řízení, která novým vlastníkům předají. Měli v plánu na pozemku postavit pasivní dům, mají projekt a podklady ke stavebnímu povolení. Nakonec se ale rozhodli neměnit lokalitu, kde dlouhodobě žili. Zájemcům o pozemek vyjdou vstříc s předáním získaných vyjádření.

Jedná se o jedinečné slunné místo, pozemky jsou mírně svažité, je vidět na golfové hřiště v Karlštejně. Další výhledy jsou na okolní kopce a zámeček, blízko je do lesa. Jde o nově vznikající lokalitu nad obcí, obklopenou zelení, kde je 17 pozemků určených pro individuální bydlení. Pozemek se nachází v ulici Pirnerova, kam se dostanete z centra obce ulicí Chrástecká. V Litni je veškerá občanská vybavenost, mateřská i základní škola. Na okraji Prahy jste autem do 15 min, vlakem i autobusem do hodiny.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
5 973 500
Poznámka
Včetně všech inženýrských sítí na pozemku
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
5828
Datum aktualizace
14.05.2024
Umístění objektu
Okraj obce
Telekomunikace
Internet
Doprava
Autobus
Komunikace
Asfaltová
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
919
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec