KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, m2 v Sobotíně, okres Šumperk

3 980 000
Lokalita
Okres Šumperk
Obec Sobotín
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0060
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 01.02.2024
Komerční nemovitost
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: phone:

Popis nemovitosti

Komerční nemovitost

Uvažujete o rozšíření svého podnikání o zajímavý komerční objekt a zároveň vás láká spojení hospody, velkého sálu a ubytovacího zařízení? Nebo chcete jít opačným směrem, a to vybudování dvou rodinných domů, chalup, prostoru je zde dostatek. Velký fenomén dnešní doby jsou také tiny houses na pozemku. Popularitě zejména mobilních tiny housů hraje do karet jejich možnost je přemisťovat podle potřeb obyvatel, což ocení zejména milovníci přírody. V tom případě si nenechte ujít tuto nemovitost v Sobotíně, kterou můžete využít a zrekonstruovat přesně podle vašich představ.

Jedná se o dvoupodlažní nemovitost s podkrovím a velkorysou užitnou plochou 565 m2. V přízemí se nachází zrekonstruovaná hospoda, kde je provedena elektroinstalace v mědi a zdravotechnika v plastu. Sociální zázemí je taktéž po renovaci a velkou výhodou je, že se dá celá hospůdka prakticky okamžitě otevřít.

K zadní části domu je připojen velký sál, který je ve fázi nedokončené rekonstrukce. Sál může být zázemím pro zajímavé zážitky, svatby, narozeniny nebo workshopy. Celé první patro a podkroví je v současné době vyklizené a připravené k výstavbě pokojů či apartmánů. Dům je částečně podsklepený, v části přímo pod hospůdkou se nachází malý "bazének" na chlazení nápojů. Další dva sklepní prostory pod sálem mohou sloužit na skladování čehokoliv. Voda je napojena z obecního řadu a odpady jsou svedeny do kanalizace. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva.

K domu náleží prostorná zahrada s výměrou 1.845 m2, kterou protéká horský potůček a v zadní části se vlévá do Klepáčovského potoka, který tvoří jednu hranici pozemku. Dům je umístěn mimo hlavní komunikaci v boční ulici a je zde dostatek soukromí a klidu. Velkou výhodou je samotná poloha, protože se nachází přímo v podhůří Jeseníků, v dynamicky se rozvíjející obci Sobotín. Díky své poloze to budete mít blízko do několika lyžařských středisek a k památkám jako je například Mauzoleum rodiny Kleinů, zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, Termální lázně ve Velkých Losinách, nebo také kostel sv. Vavřince, který je jen pár kroků od domu.

Tento komerční objekt je skvělou investicí s vynikající polohou. Pokud hledáte zajímavý prostor pro podnikání, kde se meze nekladou, pak je tato nemovitost ideální právě pro vás.

Chcete vědět více? Zavolejte, ráda vám na vše podstatné odpovím a na prohlídce ukážu!

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
3 980 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0060
Datum aktualizace
01.02.2024
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
492
Užitná plocha m2
565
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
15
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města