KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1635 m2 v Kojetíně, okres Přerov

Stavební parcelaStavební parcela
671 000
Lokalita
Okres Přerov
Obec Kojetín
Ulice Polní
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1983
Datum vložení 16.06.2024
Datum aktualizace 17.06.2024
Nabízíme k prodeji pozemek  o výměře 1 635 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: fullname:

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 635 m2

Nabízíme k prodeji pozemek obdélníkového tvaru o výměře 1635 m2, který se nachází se v malebném městečku Kojetín v centru Hané. Pozemek se nachází na západním okraji města. Jedná se o rovinatý pozemek orientovány na JV. Dle územně plánovací informací se pozemek nachází v plochách pro individuální bydlení v rodinných domech.

Uliční šíře pozemku je 8,16 m a povolení zastavitelnost je zde 40%. Pozemek může sloužit také jako zahrada. Přístup k pozemku je zajištěn z obecní komunikace, na kterou navazuje krátká polní cesta. Na hranici pozemku se nachází elektřina, vodu je možné řešit studnou. V blízkosti pozemku je obecní kanalizace a vodovod.


Město Kojetín leží 9 km severozápadně od města Kroměříže na pravém břehu řeky Moravy. Nabízí řadu cyklostezek, které se do budoucna budou propojovat až do Olomouce. Nedaleko města jsou jezera, rybníky, také je možnost navštívit místní biotop. Blízko centra kousek od gymnázia se nachází nově postavená volejbalová a tenisová hala, kterou v blízké budoucnosti bude následovat hala hokejová. Kojetín zastává také pozici důležité dopravní křižovatky, jedná se totiž o železniční uzel.

Pýchou města je nově postavený kojetínský pivovar, který získává na popularitě v rámci regionu. Město Kojetín nabízí kompletní občanskou vybavenost a dopravní obslužnost. Samozřejmostí jsou mateřské a základní školy, dále je možnost také studovat na víceletém gymnázium, zajištěná je síť obchodů jako např. Albert, aktuálně se staví Penny. Díky nově postavené pobočce Amazonu je Kojetín zajímavý i v rámci pracovních příležitostí.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
671 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1983
Datum aktualizace
17.06.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Vybaveno
Ne
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
 
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Zahrady
Celková plocha m2
1635
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice