KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, chata, 150 m2 v Růžďce, okres Vsetín

1 880 000 Cena k jednání
Lokalita
Okres Vsetín
Obec Růžďka
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2416
Datum vložení 12.06.2024
Datum aktualizace 12.06.2024
Prodej chalupy v obci Růžďka
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
Surovec & Partners | Real estate s.r.o.
Všechny nabídky kanceláře (8)
Informace o kanceláři
fullname: lname:

Popis nemovitosti

Prodej chalupy v obci Růžďka

Rodinný dům na prodej v Růžďce jako by čekal na to, kdo si jej připraví pro perfektně strávené léto v novém domově! Hned na první dobrou k tomu vybízí bazén s krytem a filtrací, ale i dřevěný altán s posezením.

Na prodej RD v obci Růžďka lze nahlížet také jako na prodej chalupy pro celoroční bydlení. Značně nadstandardní chalupy, nutno dodat. V mnohém záleží na budoucím majiteli, pro jaké účely a do jaké míry si členitou nemovitost přizpůsobí svým vlastním představám. Můžete tady okamžitě začít bydlet s celou rodinou, anebo RD koupit jako investiční nemovitost a naplno využít trojice samostatných vchodů. Rázem tak můžete v srdci valašské přírody pronajímat hned 3 samostatné apartmány, představující snadný, dobře vydělávající byznys se skvělou návratností.

Stavební pozemek o celkové výměře 451 m2 je v současné době dispozičně řešen následovně:

V přízemí, při vstupu ze dvorku je umístěn byt 2+1 v původním stavu s koupelnou a schodištěm, které vede do horního patra. V tomto patře je umístěn další byt 2+1, oplývající podkrovní útulností, originálním nábytkem a disponující samostatným vstupem z obecní cesty. Třetí segment této nemovitosti na prodej představuje menší mezonetový byt s původním vybavením, dispozičně řešený jako malá 3+1. Z hlediska interiéru zde dominují dřevěné obklady, přičemž tato bytová jednotka je umístěna z boční strany nemovitosti. Menší mezonet - „třiplusjednička“ zaujme vstupem na rozlehlý balkon, ze kterého se vám otevře výhled přímo do korun stromů a na protější lesy. Na dvoře domu je spousta místa pro parkování, ale například i „venkovní sprcha“. A patříte-li mezi nadšené kutily nebo pokud sníte o své vlastní kůlně, tak mám pro vás dobrou zprávu. Na tomto dvorku je jich k dispozici hned několik. Což ještě není všechno. V případě zájmu je zde možnost přikoupit také vedlejší podsklepenou chatu, která je hned přes cestu.

Vybudujte si v Růžďce své malé, soukromé impérium! Malebná, poklidná obec s 900 obyvateli je vzdálená pouze 11 km od Vsetína jedním směrem a druhým směrem 12 km od Valašského Meziříčí. Větší města poskytují kulturní vyžití či pracovní příležitosti, ale pokud jde o občanskou vybavenost, vše potřebné najdeme i v samotné vesnici, ať už je to MŠ, ZŠ, obchod nebo ordinace lékaře. Koupi tohoto domu pro bydlení vřele doporučuji zejména milovníkům přírody. Okolí totiž patří valašským kopcům ve znamení zeleně. A k přehradě Bystřička, kam se v létě za přírodním koupáním a zábavou na čerstvém vzduchu sjíždějí lidé z blízkého i dalekého okolí, se můžete vydat jak autem, tak pěšky, protože z domu to budete mít pouhých 6 km.

Chcete to celé vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou v Růžďce!

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
1 880 000
Poznámka
Cena k jednání
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2416
Datum aktualizace
12.06.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
76
Užitná plocha m2
150
Plocha parcely m2
451
Počet podlaží objektu
1
Počet parkovišť
1
Počet garáží
Zástavba
Obytná
Topení
Lokální plynové
Podlaží podzemní
3
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Přízemní
Stav objektu
Dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Plyn
Individuální
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec