KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 80 m2 v Rovečném, okres Žďár nad Sázavou

VybavenýVybavenýsmíšenásmíšená
1 490 000
Lokalita
Okres Žďár nad Sázavou
Obec Rovečné
Ulice 89
Informace o nabídce
Číslo zakázky 22608
Datum vložení 13.06.2024
Datum aktualizace 14.06.2024
Prodej domu k bydlení, nebo rekreaci v obci Rovečné,  v okrese Žďár nad Sázavou - Kraji Vysočina
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: phone: fname:

Popis nemovitosti

Prodej domu k bydlení, nebo rekreaci v obci Rovečné, v okrese Žďár nad Sázavou - Kraji Vysočina

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Rovečné okres Žďár nad Sázavou. Tento řadový dům je přízemního typu, s užitnou plochou cca 100m² na zastavěné ploše 126m². Celková plocha pozemku činí 182m² ( zastavěná plocha a nádvoří ) s možností odkupu a rozšíření zahrady o v současnosti využívaného pozemku v těsné blízkosti domu velikosti 145 m². Další parcely v okolí - 1.809 m². Stav objektu je dobrý a vybavení je částečné. Tato nemovitost nabízí možnost využití jako chalupy k rekreaci nebo trvalého bydlení. Díky krásnému okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. Možnost půdní vestavby a využití veškerých inženýrských sítí.

Dům / stav a dispozice
Dům, který je připojen na veškeré inženýrské sítě ( plynovod u hranice pozemku ), je v dobrém stavu, vhodný k modernizaci, přičemž jeho zastavěná plocha činí 126 m² ( + vedlejší přístavby ) na parcele o celkové rozloze 182 m².

Dům je dobře řešen i z hlediska úložného prostoru, kde v suterénu domu jsou místnosti sloužící jako sladovací prostory, vstup do samostatné garáže na zahradě přístupné průjezdem domu. Další prostory se nalézají v návaznosti na stavbu domu.
Veškeré inženýrské sítě: Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn ( u hranice pozemku domu ) a veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva.

Pozemek a přístup
Vlastní pozemek o velikosti 182 m² poskytuje dostatek prostoru pro různé možnosti relaxace a vyžití. Ideální poloha v řadové zástavbě a dostupná doprava po silnici, autobusem dále zvyšují atraktivitu této nemovitosti. S výhodnou lokalitou je tato nemovitost vhodnou pro pohodlné vlastní rodinné bydlení, nebo k individuální rekreaci. Dále je možnost odkupu v současnosti využívaného pozemku v těsné blízkosti domu o velikosti 145 m² ve vlastictví obce. Další parcely v okolí, které jsou součástí prodeje - 1284 m² Druh pozemku: trvalý travní porost a 525m² lesního pozemku.

Lokalita / blízké okolí
Rovečné jsou obcí nacházející se na úpatí Horního lesa, který je svou výškou nejvyšším vrcholem přírodního parku Svratecká hornatina. Přímo v místě je široká paleta občanské vybavenosti. V obci najdeme jak mateřskou, tak základní školu, dětské a fotbalové hřiště, obchod, aj. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí s přátelskými sousedskými vztahy. 

Parkování / doprava
Samotná lokalita má dobrou dopravní dostupnost. Možnost parkovat je přímo u domu, v garáži a na veřejných parkovištích. 

Náklady / Financování
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.
Vzhledem ke svému stavu, poloze a velikosti, je dům vhodný jak pro pohodlné rodinné bydlení, tak i jako chalupa k rekreaci. Bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.
Více informací na webu: ▶ www.rdrovecne.cz ◀

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
1 490 000
Hypotéka
ANO
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
22608
Datum aktualizace
14.06.2024
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
1 pokoj
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
126
Užitná plocha m2
80
Plocha parcely m2
182
Počet podlaží objektu
1
Počet parkovišť
1
Počet garáží
1
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice
Plocha zahrady m2
58
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Dobrý
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry