KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 120 m2 v Lochenicích, okres Hradec Králové

cihlovácihlová
3 400 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Lochenice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 3139
Datum vložení 05.06.2024
Datum aktualizace 06.06.2024
Prodej domu, pozemek 644 m2, Lochenice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: phone: email:

Popis nemovitosti

Prodej domu, pozemek 644 m2, Lochenice

Nabízíme vám starší dům v obci Lochenice nedaleko Hradce Králové v dosahu MHD. Dům se nachází na pozemku o celkové výměře 644 m2, čistě zastavěná část stavbou je cca 150 m2. Aktuální stav domu je velmi špatný a je určen k celkové rekonstrukci nebo demolici. Stavba domu se nachází v klidné boční ulici obce nedaleko zastávky MHD.

Objekt rodinného domu byl původně postaven jako jeden objekt. V minulosti však došlo k jeho rozdělení na dvě stavební části a dostal dvě čísla popisná. Dům i pozemky se však prodávají jako celek. Není mezi nimi vytvořen plot. Viz. označení obvodu pozemku na snímku a obrázky.

Stavba domu je nepodsklepená s jedním nadzemním podlažím a s volným půdním prostorem pod sedlovou střechou. Původní objekt byl postaven okolo roku 1900 a v roce 1953 byl přestavěn na rodinný dům.

Dispozice: vstup do domu je ze zadní části domu, následuje chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, komora, spíž a pokoj ve druhé části domu sloužící jako sklad. Volný půdní prostor je pod konstrukcí sedlové střechy. Vstup do celého podkroví je ze druhé části objektu po dřevěných schodech. Zde se rovněž nachází dvě místnosti a skladové části. V jedné z místností jsou plynové vafky.

Stavba: základové konstrukce stavby jsou z prostého betonu vytvořené jako betonové pásy proložené kamenem bez provedených izolací proti zemní vlhkosti. Svislé nosné konstrukce stavby jsou zděné z plných pálených cihel, stropní konstrukce jsou provedeny s rovným podhledem, krov je dřevěný vaznicový trámový, zastřešení je tvořeno sedlovou střechou, střešní krytina je z pálených tašek, klempířské konstrukce jsou osazeny z pozinkovaného plechu ve špatném stavu. Vnitřní omítky jsou dvouvrstvé hladké štukové, poškozené vzlínající vlhkostí se zcela dožitými nátěry. Fasádní omítka je hladká, místy opadaná. Dveře jsou dřevěné plné, okna jsou dřevěná špaletová. Podlahy jsou betonové bez nášlapných vrstev.

Sítě: vytápění bylo zajištěno kamny na tuhá paliva, v jednom z pokojů jsou plynové vafky, elektroinstalace je provedena na 230 V i 400 V (proveden nový přívod elektřiny do domu s elektroměrem), bleskosvod není, do objektu není zaveden rozvod studené vody, kanalizace není, koupelna ani toaleta není.

Obě části domu jsou celkově ve velmi špatném stavebně technickém stavu, který odpovídá uvedenému stáří. Několik posledních let nebyla na domě provedena žádná údržba.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
3 400 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
3139
Datum aktualizace
06.06.2024
K dispozici od
01.06.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
4 pokoje
Zastavěná plocha m2
318
Užitná plocha m2
120
Plocha parcely m2
644
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Topení
Lokální plynové
Doprava
MHD
Rok kolaudace
1945
Datum nastěhování
01.06.2024
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
špatný
Voda
Voda - studna
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec