KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, apartmány, 130 m2 v Horní Stropnici, okres České Budějovice

cena u makléře
Lokalita
Okres České Budějovice
Obec Horní Stropnice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1557
Datum vložení 27.03.2024
Datum aktualizace 28.03.2024
Prodej komerční, novostavba, dům se 2 apartmány, Novohradské hory
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: email: fname:

Popis nemovitosti

Prodej komerční, novostavba, dům se 2 apartmány, Novohradské hory

Nádherný výhled na Novohradské hory a kostel na Dobré Vodě, pozemek o rozloze 5.367 m2 a kvalitně provedená novostavba domu o 2 apartmánech (1kk, 2kk) s terasami. To je ve zkratce popis domu v Horní Stropnici, který vám nyní představujeme. Dům, nabízející ubytování ve 2 samostatných, krásných apartmánech, je skvělou investiční příležitostí. Apartmány je možné využít pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy, neboť se nachází v žádané lokalitě Novohradských hor, kam za oddychem i sportem vyráží lidé toužící po klidu a odpočinku. V okolí je také mnoho sportovních příležitostí, oblíbené cyklotrasy i lyžařské trasy, to vše stále ještě bez enormního náporu turistů, jak je tomu například na Šumavě nebo Lipensku.

Novostavba je postavena v okrajové části obce, má samostatnou příjezdovou cestu a nabízí nejen překrásný výhled, ale i klid a soukromí. Dům byl kolaudován v roce 2022 a na 140 m2 nabízí 2 samostatné bytové jednotky, byt 2+kk (59 m2) a byt 1+kk (39 m2), obě s vlastními terasami a krytým parkovacím stáním. Velkou výhodou jsou i nízké provozní náklady, a to díky kvalitnímu zhotovení stavby a zateplení.

Apartmány jsou vytápěny krásnými a výkonnými kamny, podlahy v hale a koupelnách mají podlahové topení. Oba apartmány mají vestavěnou kuchyňskou linku se spotřebiči a součástí prodeje je i další vnitřní vybavení. Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je řešen tříkomorovým septikem s dostatečnou kapacitou pro obě jednotky.

Velkou výhodou bungalovu je opravdu rozlehlý pozemek, který k němu náleží. Část pozemku je oplocena a patří přímo k užitné zahradě, na které stojí velká pergola. Druhá část pozemku leží za oplocením, navazuje na okolní louky a budoucí majitel má tak zaručen nerušený výhled a soukromí i do budoucna.

Obec Horní Stropnice se nachází v přírodním parku Novohradské hory, asi 12 km od města Trhové Sviny. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. V obci je mateřská školka, základní škola, nákupní středisko i sportovní a kulturní zázemí. Nedaleko se nachází cyklotrasa Via Verde a v zimních měsících nabízí okolí trasy lyžařské.

S radostí Vás v této nádherné nemovitosti osobně přivítám, jsem přesvědčena, že budete tímto domem mile překvapeni a zároveň i okouzleni okolním prostředím.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1557
Datum aktualizace
28.03.2024
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
140
Plocha užitná m2
130
Počet podlaží objektu
1
Počet míst k parkování
3
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, autobus
Rok kolaudace
2022
Popis prostoru
Kategorie
Typ domu
Přízemní
Druh prostor
Stav prostoru
Novostavba
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
C - Úsporná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města