KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 900 m2 , okres Svitavy

Stavební parcelaStavební parcela
1 700 000 Zajistit vrt - pouze podklady
Lokalita
Okres Svitavy
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2405
Datum vložení 27.06.2024
Datum aktualizace 02.07.2024
Prodej lukrativního projektu s exkluzivním pozemkem
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: email:

Popis nemovitosti

Prodej lukrativního projektu s exkluzivním pozemkem

Nabízíme k prodeji komerční pozemek na atraktivním místě, přímo u hlavní silnice v části obce Žipotín v obci Gruna, okres Svitavy. Tato investiční příležitost nabízí plochu k zástavbě o celkové rozloze 145m², ideální pro výstavbu komerčního objektu s vysokým potenciálem návratnosti investice.

Na pozemcích o celkové rozloze 900 m2 je základová deska o rozměru 20,2 x 7,2 m2 a k tomuto základu je již vyhotovený projekt na výstavbu dvoupatrového motorestu. Přízemí má nabídnout zázemí pro bar, občerstvení, WC a prostor pro prodejnu. V horním patře je projektováno ubytování. Pozemek disponuje nedalekým vodním zdrojem - studní a k doplnění dostatečné kapacity zdroje vody je k projektu doporučeno zbudovat vrt, což zajistí nezávislost a sníží provozní náklady. Pro elektřinu je již připraven přívodní kabel, prozatím bez napojení na síť. V základové desce jsou zapracovány kanalizační průstupy.
Tím, že se pozemek nachází v bezprostřední blízkosti asfaltové vozovky, je součástí odpočívadla a je zde opravdu velmi snadná dostupnost, tím se prostřednictvím silnice č. 35 (E442) zvyšuje atraktivita této investice. Monitorovali jsme průjezd vozidel v tomto místě, ve všední den, v dopoledních hodinách. Bylo napočítáno 110 projíždějících vozidel v jednom směru za 15 minut! Kolik jich v budoucnu zastaví u Vašeho budoucího motorestu? Ze zadní části je ještě jedna menší, praktická komunikace.
V horizontu dvou let bude v blízkosti budoucího motorestu s ubytováním budováno velké stavební dílo a to po dobu cca 5 let. Dělníci budou potřebovat jíst a ubytovat. Tato skutečnost zajistí velmi rychlou návratnost investice.

Díky výhodné poloze a skvělé dostupnosti dopravy je tento pozemek ideální i pro další podnikání nebo pronájem, což zvyšuje jeho silný potenciál pro dlouhodobý zisk. Investoři hledající stabilní a perspektivní investici neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti.

V případě zájmu o více informací a podrobnější konzultaci mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 700 000
Poznámka
Zajistit vrt - pouze podklady
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2405
Datum aktualizace
02.07.2024
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Doprava
Silnice
Komunikace
Asfaltová
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro komerční výstavbu
Celková plocha m2
900
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
Odpad
ČOV pro celý objekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec